Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

már 2éve szerelmes vagyok egy pasiba :S

3éve ismerem,eleinte csak tetszett,aztán szerelmes lettem belé.

Jaj egy folytában rá gondolok:S


Ő sajnos mindig átb*sz :S Már kb 5ször volt olyan,hogy összejövünk,de eddig még mindig nincs semmi.

Tegnap írtam neki,hogy mi lesz kettőnkkel,hát persze,hogy normális választ nem tudott adni.


Most van egy nagyon rendes srác,akivel 1hete ismerkedtem meg,eddig úgy gondoltam,hogy összejövök vele,de megint megbolondultam! és egyfolytában az jár az eszem akibe szerelmes vagyok:S

Nagyon hülye vagyok,itt lenne egy ari srác,én meg kihagyom,egy olyan miatt aki lehet,hogy nem is gondolja komolyan a dolgokat..


Ti mit tennétek a helyembe?


2010. nov. 6. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

szvsz fölösleges bármi tanácsot is adni, úgy is a fejed után mész, de nyugi, más is így tenne. Azért mégis leírom, hogy ne vesződj olyannal, aki azt sem tudja, hogy hány éves. Vicc lehet a gyerek.

Az új srácot meg ismerd meg, csak nyerhetsz vele!

2010. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Szerintem is adj egy esélyt az új srácnak, lehet hogy ha jobban megismered, sokkal jobban fogod szeretni, mint a másikat.

És amint te is leírtad (a "korábbi") nem méltat rendes válasszal sem, hagyd őt.

22 L

2010. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lifetastesgreat válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Csak rosszul járhatsz a régi kapcsolattal. Az új sráccal elleszel egy darabig, idővel beleszeretsz és elfelejtheted az előzőt.
2010. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez a helyzet,hogy tudom,hogy ez az új srác nagyon rendes,meg ha nem talál fent msnen,akkor is ír,hogy amikor bejelentkezek,akkor eltudjam olvasni.Meg jövőhéten új telefonja lesz (mert most nem nincs neki,mer nem jó) és mondja,hogy fel fog hívni stb.

és alig várja,hogy találkozzunk.


akibe szerelmes vagyok,őt el is szeretném felejteni meg nem is :S ez olyan szr :S

2010. nov. 6. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam egy hasonló kérdést a napokban. Egyértelmű,hogy az ari srácot "kell" (!) választanod. Tapasztalatból mondom.Én is megszívtam,hogy arra a csajra vártam,akit szeretni akartam,de az meg le se sz*rt. Szóval inkább annak adj esélyt,aki mutat is feléd vmit.
2010. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lifetastesgreat válasza:
Most nem akarod elfelejteni az megérthető. De ha nagyon jól mennek a dolgok az új sráccal akkor tudtodon kívül elfelejted.
2010. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És még van egy nagyobb "probléma"

Én 15éves vagyok,az új srác meg hamarosan 24 lesz.

Most lehet,hogy azt fogjátok egyszerre mondani,hogy csak a szexre kellenék neki,de ez nem lehet igaz,mert tesoimmal nagyon jóban van,és a tesoim mindig mondják,hogy a srác mondta neki hogy milyen ari vagyok,meg már alig várja h talizzunk..


de azért elég furcsa,hogy ennyi idős..

2010. nov. 6. 22:49
 8/9 lifetastesgreat válasza:

Nem akarlak megbántani, de idáig érezni h nem tarthat sokáig. 15 és 24...gondold el h leérettségizel és ő már családot akar. Neked tanulnod kéne és egyéb gondjaid lesznek..

Mindenesetre egy próbát megér. Tart amíg tart. 15 évesen ne a "nagy Ő"-re várj. Akkor már inkább a saját korosztályodból.

2010. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne hagyd ki az ari srácot jobb mintha egy nagyot csalódnál lehet a másiknál esélyed sincs
2010. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!