Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen/viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen/viszonzatlan szerelem esetében nem gondolkoztál még el ezen?

Figyelt kérdés

Hogy hogy lehettél ilyen hülye, hogy szenvedtél miatta, amikor ő mást szeret vagy mással jár ? Teljesen feleslegesen gondoltál rá, hogy mi van vele, hogy van, miközben ő valószínűleg nem gondolt rád ?

Hjajj...


2010. nov. 6. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Sztem gáz, ha vki úgy beleéli magát egy kapcsolatba előre, h utána rinyál ennyire.
2010. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem. Én mindig úgy gondoltam, hogy bizonyos érzéseket meg kell élni, szép, fájó, mély időszak volt egyszerre. Nem szoktam pasikat hajszolni, ha valaki megfogott volna út közben, hamarabb tovább lépek, nekem 3 év kellett, mire túl lettem rajta, sokat kaptam attól az érzéstől, sokat is tanultam belőle, most okosabb vagyok. Ettől is.:)
2010. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ezt igy könnyű mondani. Valószinüleg azért alakul ki ilyen egy lánnyal kapcsolatba, mert hiszel benne nem? Hiszel benne, hogy sikerül, hogy értékeli az erőfeszitéseidet.


De hülyének sosem éreztem magam, hiszen sose tudhattam. Inkább vagyok naiv hülye, akinek álmai vannak, mint az akinek fogalma sincs az akaratról. Legútóbb épp elmondani kivántam a nőszemélynek hogy többet akarok, de az a találkozó már nem jöhetett létre - általános lekoptató dumák, nincs időm, dolgozok stb... 3 hónapon át. És elmondtam azértis irásban. Persze hogy nem lett belőle semmi, de legalább elmondtam!!! Igen, természetesen igy utólag nézve nem érdemelte meg. De akkor hittem benne, hogy elgondolkozik.


Mindegy, bennem nincs üresség, nincs hiányérzet. Úgy érzem hősként cselekedtem.

2010. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, első válaszoló elég hülye, biztos még nem régóta van ezen az oldalon.
2010. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is évekig ezekkel a gondolatokkal keltem, feküdtem. :/ Már viszonzatlan szerelem-szakértő vagyok. XD Egyszer megbékél az ember. :)
2012. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!