Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen/viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen/viszonzatlan szerelem esetében nem gondolkoztál még el ezen?

Figyelt kérdés

Hogy hogy lehettél ilyen hülye, hogy szenvedtél miatta, amikor ő mást szeret vagy mással jár ? Teljesen feleslegesen gondoltál rá, hogy mi van vele, hogy van, miközben ő valószínűleg nem gondolt rád ?

Hjajj...


2010. nov. 6. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi a retek közöd van hozzá?


Már elnézést...

2010. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tessék ? Már elnézést...

Ha ilyen rohadtul nehezedre esik válaszolni, akkor nem kell, ennyi...

Hát Istenem..

2010. nov. 6. 21:38
 3/15 anonim ***** válasza:
dehogynem. de hiába tudom hoyg felesleges rá gondolni ha midnenről ő jut eszembe.
2010. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Ez szerintem eléggé privát dolog, mindenkinek magántermészetű ügye. Szerintem nem illendő ilyenbe belekérdezni...
2010. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem még csak ilyen gondolatok jutottak,eddig még senki sem viszonozta az érzéseimet,és őszintén megmondom, hogy átfutottak az agyamon azok, amiket itt leirtál,de sajnos nem értem el vele semmit :'(
2010. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazán ? Hm... Szerintem ez nem a legindiszkrétebb kérdés itt, ezen az oldalon. Sokkal intimebb kérdéseket tesznek fel és válaszolnak rá. Mint mondtam: menj innen, ha nehezedre esik.

Senki nem kötelezett, hogy válaszolj!

2010. nov. 6. 21:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik, akaratod ellenére is rá gondolsz, pedig tudod, hogy el kéne felejteni mert nem érdemli meg hogy szeresd. Ez van, majd elmúlik.


1. válaszoló, ha nem akarsz rá válaszolni ne válaszolj, ennyire egyszerű, nem kell kiakadni...

2010. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy viszonzatlan szerelem.

Fél éven keresztül futottam utánna abban a hitben, hogy csakengem választ és 1évig szenvedtem miatta.

De az élet KEGYETLEN!

Azóta egy csaj miatt sem szenvedek. Hogy értsd: nem törödök a negatív dolgokkal. Ez alatt nemaztértem, hogy alkoholizálok ill. drogozok, ott még nemtartok^^

2010. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De, miután elmúlt az érzés azon gondolkoztam hogy egy csomó időt pazaroltam el a dologra az életemből, ami helyett más csajoknál is próbálkozhattam volna.
2010. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ezaz...
2010. nov. 6. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!