Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki hogy más tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki hogy más tetszik miközben van pasim? Többi lent 17/L

Figyelt kérdés
Más tetszik,nem tudom szeretem-e a pasimat,képeit nézem rossz érzés tölt el és gyorsan kilépek,nem akarok vele találkozni,stb..De ha velem van akkor jól érzem magam..Mi van velem?? Az is megfordult a fejemben hogy újra szingli akarok lenni,viszont nem akarok szakítani,mert nem akarom megbántani,és érdekel mit gondolnak mások...Vagy hát nem tudom..Mi a franc bajom van? Segítsetek,nagyon rosszul érzem magam..
2010. nov. 5. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is más tetszik, pedig van pasim. :S:(
2010. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szakíts vele!! komolyan!
2010. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ez cikiség kérdése, akkor Te még nem vagy érett egy kapcsolathoz...
2010. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És mit mondhatnék neki? Szakítok mert nem szeretlek??

De ő úgy tudja hogy semmi bajom sincs... Nemáár..:/

2010. nov. 5. 15:24
 5/8 A kérdező kommentje:

A cikit nem úgy értem,hanem hogy gáz-e / vagy rossz-e..

És igen,én is tudom hogy rossz,de mégis tanácsot kérnék tőletek...

2010. nov. 5. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
eleg egyszeru a feladatod megmondod neki hogy mar nem szereted. vege.
2010. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan szakíts vele,nem viccből írom,ne raboljátok egy,ás idejét,egy ideig neked is fájni fog,de majd elmúlik,hajrá! gyerünk!
2010. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts vele.Jól érzed magad vele,de az nem jelenti h szerelmes vagy,lehet csak egyszerűen élvezed a társaságát.Jobb minél hamarabb túlesni rajta,mert utána csak még rosszabb lesz a srácnak,ha tényleg szeret,meg neked is.
2010. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!