Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Jövőhéten nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jövőhéten nyílt nap lesz a suliba.

Figyelt kérdés
Na és szeretném ha a barátom velem lenne.Hisz mi valami hoszteszek leszünk a suliba a 8.os diákokat "vezéreljük".Na és annyira jó lenne ha ott lehetne a barátom,ő már benne is lenne a dologba.Szerintetek nem ciki??És egyáltalán nem arról van szó hogy szégyellem a barátomat.18/L
2010. nov. 5. 10:53
 1/7 Jules10 ***** válasza:
Miért lenne ciki? Vidd csak el nyugodtan.
2010. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze elviszem.Csak az osztálytársaimtól félek picit, bár jóba vagyok velük.
2010. nov. 5. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátod is a te iskoládba jár? Ha nem, akkor nem jó ötlet odavinni, mert lehet, hogy a tanároknak nem fog tetszeni. Nálunk tilos volt idegeneket bevinni az iskolába, és figyeltek erre nagyon, mert többször is balhéztak külsősök a mi iskolánkban. De ha ő is odajár, akkor nyugodtan legyetek együtt, egyáltalán nem ciki.
2010. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő nem oda jár!!!

Nem is ismer senkit nem is balhézna.

Ám ez most egy nyílt nap lesz és be lehet jönni idegeneknek.Nekem sem fordulna meg ilyen a fejemben de nem is tanulunk hanem a 8.osztályosokat igazítjuk el hogy el ne tévedjenek, mivel most lehet iskolát választani mert pályakezdés előtt állnak.

2010. nov. 5. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem vidd nyugottan. ha külsős szólj az ofőnek, hogy elkísér téged valaki azt annyi.
2010. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az iskola nem a magánéleted/szerelmi életed színtere. Szerintem rossz ötlet. Rosszalnák a tanárok, és joggal.
2010. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem vinném.

olyan mintha csak mutogatni akarnád hogy lássa mindenki h neked van barátod.

nekem ugyjön le legalábbis.Van az osztályomban egy olyan csaj aki mindenhova hozza magával a barátját. pl osztálkiránduláskor kikiséri a pályaudvarra (1 éjszakás oszt.kir.volt szal ...),mindig a suli elé jön érte, stb.. és ez idegesitő

neked mért lenne olyan jo ha veled lenne ekkor?? csak 1 nap,..mint a többi, találkozzatok du.

2010. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!