Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jövőhéten kedden nem szabad...

Jövőhéten kedden nem szabad suliba mennem. Meghánytassam magam vagy mi?

Figyelt kérdés
Sose lógtam még és nem is akarok titokban, de életemben először elő állt egy olyan nap, ahol nem szabadna ott lennem különböző okokból. Így szüleimnek beadnám hogy beteg vagyok.
2010. jún. 5. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Minek? lógj titokban. tök mindegy hogy azt hazudod beteg vagy vagy azt hazudod h voltál suliban.

Ha mindenképpen azt akarod h beteg vgy, akkor egész reggelj ülj a budi felett és légy látványosan rosszul. Aztán ogndoloom szüleid elmennek dolgozni, onnan meg már mondhatsz amit akarsz. Ezernyi módja van a lógásnak, nem kell hánynod hogy ne menj suliba :)

2010. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismered szüleidet, ha nem vagy lógós és szerinted bejön hogy színleled a wcn a rosszulléted akkor jó


ha rendesek és valami olyan okból nem akarsz menni amit megértenének legfeljebb elmondod nekik és írnak igazolást vagy szól ofődnek hogy nem tudsz menni


vagy vegyél be hashajtót, ha nincs akkor jólesz a hagyma után tejet inni :D bajod nem lesz legfeljebb kipucol belülről, de ezzel sem szabad játszani, a hashajtóval!

2010. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok : amugy igen, szeintem is a legjobb ha megggyőzöd szüleidet hogy vmiért nem akarsz bemenni. Engem isengedett ritkán anyu, ha volt indokom és elfogadható volt.
2010. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam még általános iskolás koromban párszor, hogy elindultam a suliba rendesen, aztán elmentem csavarogni, vagy át barátnőmhöz, aki szintén lógott aznap és eltöltöttük az időt. Délután meg mentem haza, mintha suliból jönnék. Igazolást meg szereztem arra az egy napra, semmi gond nem lett, csak nem szabad túlzásba vinni :)
2010. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!