Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ellen mit tegyek? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés

Kamasz éveimet élem....És ugye most van az, hogy az ember próbálj megtalálni önmagát, stb...

Na de ami mostanában engem elkezdett foglalkoztatni, hogy ha olyan fiú közelében vagyok, aki nekem tetszik, akaratlanul is elkezdem produkálni magamat, és van, hogy néha olyat teszek, amit később úgy gondolom, hogy kár volt megtennem. Értem én, pl, volt már olyan, hogy amint megláttam a fiút, elkezdtem nevetgélni, stb, mint egy öt éves komolyan....de olyankor nem tudom mit csinálok...

Hogy tudnám mégis kontrollálni magamat? vagy ez természetes?

A másik kérdésem, hogy nálam van egy ilyen "megfelelési" kényszer....ez odáig fajult, hogy vannak ilyen közösségi oldalak: facebook, myvip...

És barátaimnak képek alá pl nem merek egy normális kommentárt írni, mert mi lesz ha a fiú meglátja és elítél...ilyen jár a fejembe....nem tudok mit rni, mert akármit rok olyan érzésem van, mintha írásban is "produkálnám" magam..

Nincs ötletetek erre? Tudom, buta kérdés, de nagyon idegest, most este is, és gy alig fogok tudni aludni....

valaki adjon kérlek valami tanácsot:(


2010. nov. 4. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Neked is szép álmokat, sok sikert és szép életet:)
2010. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. nov. 5. 00:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Nem biztos, hogy szerelem is kell hozzá, nem azért mondom, mert én marha mód belezúgtam a barátnőmbe sajnos már egy éve vége van, de még mindig nagyon hiányzik, és nem telik el olyan nap, óra, hogy ne gondolnék rá...

Azért mondom, hogy nem biztos, hogy kell hozzá szerelem, mert a nélkül is szerzel tapasztalatot, tehát, megtapasztalod, hogy ha tetszetek egymásnak(Különben nem jönnétek össze) akkor nincsen mit szégyellned, és ez szerintem segíteni fog, mivel ez ad neked önbizalmat :)

Jó éjt neked is!

2010. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első válaszoló:)

Sok sikert neked is, hogy minden rendbe jöjjön:) Köszönök mindent:)

sziasztok:)

2010. nov. 5. 00:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szép álmokat!
2010. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!