Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ellen mit tegyek? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés

Kamasz éveimet élem....És ugye most van az, hogy az ember próbálj megtalálni önmagát, stb...

Na de ami mostanában engem elkezdett foglalkoztatni, hogy ha olyan fiú közelében vagyok, aki nekem tetszik, akaratlanul is elkezdem produkálni magamat, és van, hogy néha olyat teszek, amit később úgy gondolom, hogy kár volt megtennem. Értem én, pl, volt már olyan, hogy amint megláttam a fiút, elkezdtem nevetgélni, stb, mint egy öt éves komolyan....de olyankor nem tudom mit csinálok...

Hogy tudnám mégis kontrollálni magamat? vagy ez természetes?

A másik kérdésem, hogy nálam van egy ilyen "megfelelési" kényszer....ez odáig fajult, hogy vannak ilyen közösségi oldalak: facebook, myvip...

És barátaimnak képek alá pl nem merek egy normális kommentárt írni, mert mi lesz ha a fiú meglátja és elítél...ilyen jár a fejembe....nem tudok mit rni, mert akármit rok olyan érzésem van, mintha írásban is "produkálnám" magam..

Nincs ötletetek erre? Tudom, buta kérdés, de nagyon idegest, most este is, és gy alig fogok tudni aludni....

valaki adjon kérlek valami tanácsot:(


2010. nov. 4. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne sírj!!! Attól nem lesz jobb!!

Szerezz egy barátot inkább!!! Gondolom azért van ez, mert már szeretnéd, de nincsen, így azzal éled ezt ki, akivel a legjobban eljutottál a csúcsra, aki tetszik...De ha szociális fóbiád van, az komolyabb kérdés...

2010. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kérsz egy jó éjszakát puszit?
2010. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most már csak azt kellene megtanulnod, hogy nincs miért szégyellned magad. Ha igen akkor változz meg!
2010. nov. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2. válaszoló. Virtuálisan küldhetsz:)

1. válaszoló

eltaláltad, nincsen, és nagyon szeretnék, de nem valószínű, hogy sikerülne...igen, velem az avn, hogy sok fiú "tetszik", és általában az "tetszik" jobban, akinél látok reményt...De van bennem ilyen "megfelelési" dolog...az utóbbi időben naggyából leküzdöttem, de fiúknál az van amit leírtam...és kikészít, hogy pl semmit nem merek kiírni ilyen oldalakon, mert mi van ha meglátja, stb...jelentéktelennek tűnik, de nem az:(

2010. nov. 4. 23:43
 5/15 A kérdező kommentje:

3. válaszoló..

Én úgy gondolom nincs miért szégyellnem magamat...de ha pl az a fiú aki nekem tetszik túl gyerekesnek, vagy teszem azt mondjuk túl viccelődősnek, akkor elgondolokodnék, hogy változnom kellene...ez itt a baj...nem tudok olyan lenni amilyen, avgy nem is tudom...nem értem magamat sem

2010. nov. 4. 23:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy nincs tétje a dolgoknak. A határokat mi állítjuk fel. Állítsd fel te is a sajátjaidat, azon belül pedig szabadon mozoghatsz és próbálj meg nem gondolkodni. Egyszerűen el kell felejteni a következményeken rágódni, vagy ilyesmi.
2010. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Figyelj nem kell elnyomonod magad! Ne izgulj!

Ha tetszel a fiúnak és szeret téged, akkor el fog fogadni olyannak, amilyen vagy! Ha meg nem, akkor nem lesz belőle komoly kapcsolat! Ne akard már azt, hogy rabszolga legyél, és úgy ugorj ahogy kívánják, azt mondj, amit más hallani szeretne! A neten nem is kell írkálni, mert mindennek nyoma marad...Ha meg nevetsz, az pozitív! Próbálj meg picit lazítani! És ne érdekeljen, ha egy bunkó hülyének tart téged!

2010. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem szociális fóbiám van, és a te hozzáállásod a fiúkhoz, eléggé erre utal, én ugyan így voltam, pl egy történet: Osztálytársnőm nagyon tetszett, MSN-en el is mondtam neki, sőt.. Épp, hogy csak a kezét nem kértem meg. Személyesen alig tudtam hozzászólni, ha igen akkor is csak úgy félénken, vagy hebegve- habogva. Nyári szünet alatt, összejöttem egy másik lány ismerősömmel ez eléggé nehéz volt e miatt, de sikerült. Mikor visszamentem a suliba, az volt az első, hogy osztálytársnőmmel beszélgettem kb fél órát, normálisan
2010. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!!:)

Eléggé megnyugtatott/megnyugodtam. ÉS iagzatok van...néha elég egy mondat ami észhez téríti az embert...köszönöm, hogy ti megtettétek...lelkileg kell még edzenem magamat, és minden rendben lesz. Megyek is aludni, nagon köszönöma segítségeiteket:) Aludjatok jól, szép álmokat, és sok szerencsét az életben!:)

2010. nov. 4. 23:56
 10/15 A kérdező kommentje:
1. válaszoló...akkor lehet, hogy nekem tényleg gy van...de akkor segítene, ha túl lennék az "első" járáson? (persze szerelemre gondolok nem csak úgy)...amúgy teljesen így avn nálam is
2010. nov. 4. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!