Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hisztisek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hisztisek a nők?

Figyelt kérdés

leszögezem én is nő vagyok:)

csak mostanában rengetegszer elcsodálkozom... baráti körömben is, itt is, mindenhol hallok sztorikat nőktől hogy "húúdekiakadtam a párom/jelöltem (stb) ..." és mikor megkérdezem hogy miért mit cisnált, előáll egyo lyan sztorival hogy belőlem majd kibukik a röhögés, nem értem miért kell ebből akkora ügyet csinálni...

Tényleg ennyire bizalmatlanok, szigoruak, hisztisek a mai nők, vagy én sz*rom le túlsáogsan ezeket a dolgokat?:D

egyszerűen eszembe sem jutna azn hisztizni hogy a párom elment bulizni, bezsélgetett msnen egy másik lánnyal, vagy neadjisten még facebookon is kedvelte vmi nőnek az állapotát :DD


2010. nov. 4. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor legyél büszke magadra, ugyanis Te egy okos lány vagy! :)

Legalább nem vagy azok közül való, akik folyton nyávognak, stb. Ezekért a dolgokért, amiket felsoroltál, tényleg nem kell kiakadni.

Én is lány vagyok, és mégsem akadok ki :)

2010. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, biztos van amin én is kiakadok jogtalanul... de olyanokat hallottam már tényleg, hogy egyszerűen nem bírtam röhögés nélkül:DD bár lehet egyébként csak jó dolguk volt ezeknek alányoknak és nem tudják mi is az ami valójában gáz...
2010. nov. 4. 19:55
 3/8 anonim válasza:
Ha észre vetted ti túl empatikus gondolkodás móddal vagytok megáldva tehát mindent érzelmekkel kezeltek.Általában ,,hisztivel''.
2010. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az emptaikusságnak meg a hisztinek semmi köze egymáshoz. Az érzelmesség oké, én is az vagyok néha túlzottan, de egyszerűen semmilyen negatív érzelmet nem vált ki nálam ha valaki normális életet él és nem viselkedik úgy mintha az, hoyg kapcsolatban van, kötelezné őt arra, hogy más emberrel ne kommunikáljon:D
2010. nov. 4. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezen gondolkoztam a minap, barátnőimet imádom, félreértés ne essék, de amikor mesélik, hogy milyen f*szságokon veszekszenek én csak fogom a fejem. Megkeserítik a saját mindennapjaikat. Soha nem cirkuszolnék ilyen apróságok miatt.
2010. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is agy vagyok, mint te. Időnként ki tudnak akasztani, hogy ilyen apróságokon hisztiznek. Örülj neki, hogy nem ilyen vagy. :D
2010. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele, hogy nem én vagyok az egyetlen nő a világon. igaz nincs pasim, de ha lesz nem leszek minden lányra féltékeny. most komolyan minek? egy kapcsolat a bizalman alapszik. vannak lány barátai, de attól még nem csal meg. ennyi. nekem is sok fiú ismerősöm/haverom/barátom van. ezen nem kell kiakadni.
2010. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami miatt megrendült a párjukban a bizalmuk. Azután meg elég nehéz talpra állni.
2010. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!