Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy nőfaló férfi megváltozik?

Figyelt kérdés
kb 46 éves férfiról van szó
ma 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
🤓 semmi
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Lelki alkattól, mentalistástól függ.

Azt kellene kideríteni, miért él így.

Lehet a múltban voltak csalódásai, vagy fiatalon sikertelen volt a nőknél, és most pótolja be azt, ami 20 évesen kimaradt.


Tehát meg kellene ismerni ezt a pasit, és mélyen elbeszélgetni vele.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Semennyi.


Én a 2-es válaszolóval sem értek egyet, természetesen be lehet hozni a pszichológiát és lehet analizálni dolgokat, mindenki tudja (a pszichológia is) hogy bizonyos viselkedésmintákat lehet formálni és alakítani, viszont a jellemet nem, pláne nem felnőtt korban. Felnőtt embereket sem megváltoztatni sem megnevelni nem tudsz és nem lehet.


Csak gondolj abba bele, hogy valaki akit csúfoltak gyerekkorában a külseje miatt, eljárhat terápiára, bizonyos mértékig el is fogja tudni fogadni magát, de SOHA nem lesz olyan, hogy valamilyen mértékben ne szorongana mondjuk a külseje miatt. És ez még csak nem is jellem, csupán egy trauma.

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#3


Az én modellem alapján a jellem változhat, de az alaptermészet nem.

Egyébként meg semmi baj nincs a kérdésben említett férfival, ha ő így érzi jól magát. Megtalálja azokat a nőket, akik hasonlóan gondolkodnak mint ő, és boldogok.

ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat is, aki tényleg egy gátlástalan nőfaló, az olyan sose változik.


Meg olyat is ismerek, aki amikor találkozott egy normális nővel, akibe szerelmes lett, akkor megváltoztatja az életmódját gyökeresen.

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó esély van rá, hogy a kedvedért meg fog változni!
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-s válaszoló: Szerintem meg amíg megvan a szerelem addig hűséges, utána ugyanúgy félrelép
ma 18:50
 8/16 anonim ***** válasza:

7


5 éve tart a dolog, úgyhogy kétlem. Mivel napi szinten látom azt a kapcsolatot, így biztos vagyok benne. De az ilyen sztori ritkább persze, csak szerencsésen alakult.

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
munkahelyen is látom több nőnek játssza az eszét . Bár mondjuk ha egyedülálló nem is baj.
ma 19:03
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9

Igen, gondolom.

De szerintem, ha te komolyabban érdekelnéd, akkor csak neked játszaná az eszét. Máskülönben valószínűleg csak egynek tart a sok közül...

ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!