Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora sérelem ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora sérelem ez?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom hogy mennyire nagy probléma hogy a párunk elvár tőlünk bármit is.


Amikor segít a párjának, kedveskedik neki, próbál vele időt tölteni és mégis akkora probléma hogy van olyan dolog amit szeretne a párjától megkapni még ha esetleg az a párjának nem annyira is alap dolog, de szeretné ha figyelne rá mert ő attól érzi jól magát


ma 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyat még soha nem olvastam, hogy "nagy probléma hogy a párunk elvár tőlünk BÁRMIT is". A gond inkább az irreális elvárásokkal szokott lenni.

Mire gondolsz pontosan?

ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

"Amikor segít a párjának, kedveskedik neki, próbál vele időt tölteni"


Úgy imádom, mikor hatalmas áldozatnak és erőfeszítésnek van leírva az alap, normális emberi viselkedés. Nem vagy egy asszonyverő paraszt, szóval neked jár a s_ggből szájba. Hát ez nagyon nem így működik. Normális ember nem azért kedves a párjával, hogy cserébe elvárásai legyenek, hanem mert szereti.

Hogy ha nem kapod meg szexuálisan amire vágysz, akkor nem illettek össze. Olyan párt keress, aki örömmel adja amire vágysz és nem azért, mert érzelmi zsarolással belekényszeríted.

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért akkora sérelem, amiért még ide se merted leírni, hogy mi is az az elvárás pontosan.

Gondolom nem az, hogy minden nap mosson fogat.

ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
2. “ Olyan párt keress, aki örömmel adja amire vágysz és nem azért, mert érzelmi zsarolással belekényszeríted.” Ehhez az kéne, hogy a nők bármit adni is akarjanak egy kapcsolatba, és pont nem szexre gondok, hanem pont minden másra.
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bármit a gond mindenkinek, hanem a konkrét dolog a konkrét embernek.

Tőlem pl nagy elvárás, hogy játszam a konyhatündért. Magamnak havi 1-2x főzök, utálom az egészet, stresszes leszek tőle, minden koszos lesz és a végeredmény se mindig az, amit várnék. Nem vagyok az otthon melege típus. Ugyanígy nagy elvárás, hogy körül ugráljam a párom. Taszít a gondolat is, hogy lemenjek kutyába és lessem uram minden kívánságát. Mivel ez nálam erős trigger pont, nagyon kevéstől is besokallok. Szívesen gondoskodok egy betegről, egy gyerekről, vagy egy állatról, de nem egy egészéges felnőtt emberről.

El lehet ezt várni, csak befeszülök tőle és menekülni fogok a kapcsolatból. Nem érzem, hogy az, hogy neki ez jól esik megérné azt, hogy nekem meg kellemetlen legyen. Ha olyat vár el, ami nekem nem jelent gondot, minden további nélkül szívesen, de nem a saját káromra.

De én ezt mindig jelzem a legelején. Ha valaki ennek tudatában kezd velem kapcsolatot, látszólag elfogadja, hogy velem ez jár, aztán előadja, hogy reggelente kelljek előbb és csináljak neki kávét, heti 3x főzzek, meg, ha hazaért ugyan masszírozgassam már meg (persze csak én őt) akkor szerintem jogosan érzem, hogy át lettem verve. Pedig, elvileg egyik se nagy kérés nem?

Ezzel szemben sokan attól érzik jól magukat, ha ezeket önként és dalolva kérés nélkül teljesíthetik.

Nem vagyunk egyformák, vviszont a saját igényeink mentén kéne keresni, nem utólag kikövetelni dolgokat.

ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy nem egyre több helyen, hanem tettél már fel kérdést erről, és nem tetszett a válasz. Ezért írod ki most ilyen talányosan, hogy épp csak az ne derüljön ki, hogy mit vársz el, vagy miért nem tudja megadni.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!