Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes, jó házasságban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes, jó házasságban élő férfi miért flörtöl? Vagy többet is akar?

Figyelt kérdés
Azért írtam le, hogy negyvenes, mert én arra gondolok, hogy kapuzárási pánikja van, és kell neki a visszacsatolás, hogy még jó pasi. A házassága kiegyensulyozott, sztem jó, gyereke nincs. Az adott kisvárosban mindenki ismeri, köztiszteletben álló ember. Nem gondolom, hogy elmenne megcsalásig, akkor ugrana a róla kialakult kép, a megbecsültsége, a tisztelete. De nem tudom meddig menne el. Nagyon ritkán találkozunk, de akkor nagyon érzem, hogy nyomulna, próbál a közelembe férkőzni. Akkor csak az tetszhet neki, hogy adom alá a lovat? Az érzés kell neki, hogy bejön nekem, meg a vadászösztön hajtja?
ma 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet már potenciazavaros es csak az ujvarázsra áll fel. 1 oras munka már ilyenekkel a szex 600 pozban. Gondold meg..mégha akarna is vmit
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet túl rég óta van ugyanazzal a nővel.

De azért ne írd le ennyire a negyvenes férfiakat, azért amit te írsz, az inkább 60 évesekre jellemző.

ma 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak szórakozik. Nekem is van ilyen kollégám, mindenkivel flörtöl, akinek luk van a lába közt. Min-den-ki-vel. De közben van nője.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondtam erre.
ma 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el 40 felett jellemző.
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiírom kérdésbe :-)))
ma 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!