Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok, hogy mit éreztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy mit éreztek?

Figyelt kérdés

Gimi óta (már az egyetemen is végeztem 2 éve) ismerek egy srácot.

Úgy indult, hogy sokat beszélgettünk, mindketten azt hittük lesz belőle valami, aztán valahogy mindig rossz volt az időzítés, vagy ő költözött el egyetem miatt, vagy nekem lett valakim, szóval full rossz volt az időzítés.

De nem telt el több olyan nap hogy ne beszéltünk volna. Jóbarátok lettünk. Aztán mikor én is egyetemre jötte,mindketten a fővárosban éltünk, nem volt senkink éppen, neki meghalt az anyukája és ott voltunk egymásnak végig, de mégsem lett belőle szerelem, vagy legalábbis egyikünk sem mutatta.

Majd elkezdtünk kavarni. Szex, barátság, naponta beszélünk, heti 1-2 találkozás.

Ölelget, stb. szóval nem csak a szex része van meg, hanem együtt alvás és minden más is.

De mégsem mond semmit,hogy többet szeretne, vagy hogy szeretne.

Én pedig észre vettem, hogy szerelmes vagyok belé.

De senki nem mond semmit, én félek kimondani, elmondani, mi van ha ő nem ezt érzi, és a barátságát is elveszítem?

Nem tudom mit tegyek de már nehezen bírom ezt így :(

Szerintetek mondjam el mit érzek, kockáztassak, vagy pedig hagyjam abba ezt az egészet és távolodjak el tőle, majd ő mondja ha akarja, ha meg nem akkor ennyi volt?



tegnap 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mond el.
tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szegény, falhoz lesz állitva🤣
tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Elmondhatod az érzéseid, vagy megkérdezheted, hogy elég-e neki a BE-al.
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unalmat érzek, mert szórakoztató kérdésekért jöttem ide, és ez nem az.
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ezt így a kavargatás előtt kellett volna tisztázni, hogy ki mit akar a másiktól... Ebből így bármi lehet, meg annak az ellenkezője is.


Szerintem mihamarabb önts tiszta vizet a pohárba, a saját magad érdekében. Én nem a szerelemmel indítanék amúgy... Hanem valami olyasmivel, hogy benned kezdenek kialakulni komolyabb érzelmek, és szeretnéd tudni, hogy merre is tart pontosan köztetek ez a történet. Ez a legtisztább.


Most ez a távolodás, nem-beszélés csak még jobban összekavarná az egészet, de legalább jó sok félreértésre is okot adhat.

tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet belőle komoly valami is. Aztán elvállás is. Merj tenni azért amit szeretnél! Helyetted más nem fogja megcsinálni.
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!