Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok videohivasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok videohivasba beszelni de o ezt nem erti meg, es ebbol van a vita. Hogyen ertessem ezt meg vele?

Figyelt kérdés

Nincs onbizalmam, es kameraban nagyon nem erzem magam szepnek.

De o mindig mondja amikor hivasba beszelunk hogy kapcsoljak kamerat. Mar tiszta ideg vagyok, a siras van rajtam mert nem fogom begkapcsolni. Es nem erti meg.

Megertem hogy latni akar, de miert olyan nagy dolog hogy nem akarom magam videohivasba mutatni?

O sem enged es en sem.

Azt mondja egyet ker tolem, es azt sem teljesitem neki.

De ha egyszer csunyanak erzem magam kameraba miert nincs benne egy kis empatia..

Szerintetek megerthetne engem, vagy teljesen jogos a reszerol hogy emiatt vitazik velem?


tegnap 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell senkinek az olyan pancser, akinek semmi emlékkép nincs a fejében a saját barátnőjéről, ami azért pár napig kitart. Ez azt hiszi ha nem lát, nem is létezel. Mondjuk ez egy komoly red flag. Vagy hülye a csávó, nulla vizuális memóriával, vagy nárcisztikus.
ma 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy akarsz igy ismerkedni, ha ennyire nincs onbizalmad? Ezt senki nem fogja tokeralni hosszutavon, baromi faraszto.

Menj pszichologushoz, aztan majd ha kb okesan allsz a dologhoz, akkor ismerkedj. Ennek, amit most csinalsz, semmi ertelme.

ma 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert nem akar neked mindenki ugrálni, hogy kamerázgatni akarsz, mert oké legyen ahogy parancsolod? Épp akkor van önbizalma ha beint neked hogy kamerázgass magaddal ha annyira akarsz, én nem szeretnék, élőben érdekes van önbizalma. Te meg ne a kamerára izgulj hanem azon legyél hogy lebeszéld a köv találkozót, addig meg hagyd békén a csajt, kis önbizalomhiányos kameramániás. Annyira kell neked hogy otthon a szobádban kamerázgass, hogy már találkozni se mersz senkivel.
ma 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!