Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok videohivasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok videohivasba beszelni de o ezt nem erti meg, es ebbol van a vita. Hogyen ertessem ezt meg vele?

Figyelt kérdés

Nincs onbizalmam, es kameraban nagyon nem erzem magam szepnek.

De o mindig mondja amikor hivasba beszelunk hogy kapcsoljak kamerat. Mar tiszta ideg vagyok, a siras van rajtam mert nem fogom begkapcsolni. Es nem erti meg.

Megertem hogy latni akar, de miert olyan nagy dolog hogy nem akarom magam videohivasba mutatni?

O sem enged es en sem.

Azt mondja egyet ker tolem, es azt sem teljesitem neki.

De ha egyszer csunyanak erzem magam kameraba miert nincs benne egy kis empatia..

Szerintetek megerthetne engem, vagy teljesen jogos a reszerol hogy emiatt vitazik velem?


tegnap 22:05
A kérdező szavazást indított:
Megerthetne hogy nem akarom
Jogosan vitazik emiatt
10 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem hangzik párkapcsolati kérdésnek, inkább valami ismerkedősnek ahol még nem is találkoztatok. Ha tévedek, akkor nagyon furák vagytok!
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Talalkoztunk mar.

Alakulo kapcsolat

tegnap 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Még tán válaszolni is tudnánk, ha kiderülne, hogy kik vagytok egymásnak. Egy pár? Páciens és beteg? Miért nem beszéltek személyesen?
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kepeken is gyulolom magam.

De ezt a kamera dolgot nem birja megerteni.

tegnap 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ebbol nem lesz semmi.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

De ki ez? Még sose találkoztatok vagy már igen?

De egyébként mindegy. Az ilyen agresszortól meg kell szabadulni. Ez pontosan ugyanolyan mint újabb és újabb meg merészebb fotókat követelni.

(Fú de nem lennék ma fiatal, örülök hogy nekem már ebben az agyrémben nem kell részt vennem...)

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is krumpli orrom van kamerában, ezért én sem szoktam videóhívást intézni. Ha nem érti meg, az ő baja, ne hagyd, hogy parancsolgasson.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Hogy lenne már jogos? Tiltsd le a francba.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Nehogy már a sírás kerülgessen.

Le kell tiltani, mert már most az elején is uralkodni akár rajtad.

Az meg hogy csak ezt az egyet kérte tőled és te nem teszed, egyszerű manipuláció.

Nem KELL megtenned semmit amit nem akarsz.

Tiltsd le még most az elején. Mert ez egy gyenge embert lát benned akit el tud taposni.

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Erzi,h megcsalod masokkal. Ezert keri a kameras beszelgeteseket.
ma 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!