Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalta egy nála sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta egy nála sokkal fiatalabbal?

Figyelt kérdés

A barátnőm, akinek van egy 7 éves kislánya és elvállt, egy korabeli 40-50 közötti férfival jött össze.

Sokat panaszkodik róla a barátnőm, hogy sokszor ignorálja amit ír neki, nagyon efoglalt a munkája miatt, 2 hetente találkoznak,akkor viszont nagyon elhiteti vele hogy teljesen odáig van érte. Nem laknak együtt, a pasi a fővárosban él,mi egy vidéki városban, kb 1,5 órára a fővárostól.

Valószínű a sors akarta így, de megtudtam, hogy a csávó egy 20-on éves egyetemista lánnyal kavar:)))

A barátnőmnek még nem mondtam, mert teljesen odavan érte és nem tudom hogy fogja fogadni.

Ti mit tennétek,hogyan tálalnátok, ha elmondanátok neki és miért ilyen gyökerek a férfiak?



tegnap 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd naiv.

Olyan mint aki örülne h jajj dejó van akinek kell.

ÉS jobb mint a semmi.

Különben nem lenne együtt vele.


Az, hogy egy 20-onéves egyetemistával is kavar az már csak egy plusz.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Már bocsánat, de ha csak 2 hetente találkoznak, akkor az mi, ha nem kavarás?? Barátnőd is nyugodtan kavarhat másokkal, ez totál komolytalan
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vak is látja, hogy csak szédíti...


Mindenképp elmondanám a barátnőmnek. Szerintem bőven vannak mások is a képben, aki éppen az útjába kerül...

Sokat dolgozik, na persze.

tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!