Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már szerelem? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem? (lent)

Figyelt kérdés

Vonzódom egy fiúhoz, de nagyon. Nagyon jó érzés, ha hozzám ér, vagy ha csak hülyülésből megölelem, akkor szinte remeg az egész testem. Ez csak vonzalom, vagy szerelem? Vagy valami más?

13/L


2010. nov. 4. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia, én is így voltam a te korodban, azt hittem nagyon szeretek egy fiút, vonzott meg minden (3 évig), aztán elkezdett járni a barátnőmmel és akkor "felhagytam" a szerelemmel.De rájöttem, hogy nem lettünk volna jók együtt, teljesen más típusú mint én. De most már :D megtaláltam a párom, és úgy érzem Ő az igazi. :)
2010. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Gondolom ebben a korban mindenki érez legalább egyszer ilyet. :-)
2010. nov. 24. 20:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Mit érzel amikor mást ölel?

Ha féltékenységet, és haragot a másik lány iránt akkor biztos vagyok benne hogy szerelem.

Amúgy a szerelem nem csak van!

2010. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha mást ölel, akkor nem igazán érzek semmit. Csak arra gondolok, hogy de jó lenne, ha engem ölelne.
2010. nov. 25. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!