Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csalados ember kihasznalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csalados ember kihasznalt regebben, en vagyok a hibas vagy o?

Figyelt kérdés

Kihasznalt es letiltott. Nagyon fiatal voltam es naiv is. Ugy volt fent tarskereson hogy csaladja volt de en errol nem tudtam csak evekkel kesobb tudtam meg. Beszelgettunk..talalkoztam vele es kihasznalt engem, manipulalt es feltem is. Egy sotet erdos helyre vitt. Nem fekudtunk le, remelem ertitek mi tortent, nem szeretem reszletezni.

Aztan letiltott.

Evekkel ezelott tortent de most sem tudom feldolgozni, szuz voltam es az is vagyok.

Es ismerkedni sem merek mert felek hogy pont olyannal kezdek el ismerkedni akit ismer es elmondja neki mit tett velem.

En vagyok a hibas vagy o?


tegnap 23:44
A kérdező szavazást indított:
O a hibas
En vagyok
11 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem reszletezni*
tegnap 23:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért te lennél a hibás? Naív és tapasztalatlan voltál, máskor senkivel ne menj ismeretlenül sehová. Nem vagy te felelős semmiért.

Nyugodtan ismerkedj, de egy kicsit megfontoltabban. Hidd el, senkit nem érdekel, hogy évekkel ezelőtt volt egy ilyen eset, gyakorlatilag erőszak volt.

Viszont egy pszichológus nem biztosd, hogy ártana neked.

tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem te vagy a hibás. Tettére nincs magyarázat!

Ha úgy erzed nem tudsz megszabadulni ettől a gondolattól el sem tudom képzelni mit tett veled akkor jobb ha beszélsz valakivel aki érdemben többet tud segíteni, mint mi.

Nyugalom az ami történt ott valószínű nem tud róla senki kettőtökön kívűl nem hiszem hogy valakinek is elmesélne ilyet ha igen a fajtájából nem neked kell szégyelned magad hanem neki!

Ismerkedni szeretnél akkor nem lesz semmi baj, ha online akarsz próbáld megismerni az embert először amennyire lehet és olyan helyen találkozhatok ahol sok az ember plusz ha valamit soknak érzel mondj nemet lépj le hívj segítséget.

ma 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy lennél hibás? Maximum abban vagy, hogy jó buta voltál, hogy egyáltalán bárkivel sötét erdőkbe járkálsz, de gondolom ebből tanultál. Amíg nem ismered eléggé a másikat, csak nyilvános helyeken randizzatok!!
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megbiztam benne, nagyon nagyon naiv voltam.

Amikor beszalltam es elvitt az erdobe barmit mondtam nem hallotta, nem erdekelte. Attol is feltem hogy ki tesz ott engem es telefont sem vittem magammal..regglit ameddig kivilagosodik mi lett volna velem egy erodben?

Orokke egy mocskos nonek fogom magam erezni emiatt, de o meg egy patkany.

ma 00:13
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem volt szex akkor hogyan használt ki? Ha úgy érted, hogy csak orális volt, nos nem volt kötelező pl lesz***pni, vagy ha kènyszerített rá akkor menj feljelenteni.

Amúgy nem kell egy ismeretlen emberrel a sötét erdőben kettesben mászkálni.

ma 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Simán csinálhatot vele szadista dolgokat attól még hogy nem szexeltek
ma 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már hogy lennél te a hibás?

Ismerkedhetsz, csak legyél óvatos, tényleg csak nyilvános helyen találkozzatok, illetve praktikus ha legalább egy ember (pl barátnőd, testvéred) tudja kivel és hol vagy.


Es nyugi, ha bejönne az a közel 1% esély (inkább kevesebb), hogy ismerje akivel ismerkedsz, nem fog azzal dicsekedni hogy mit tett.


Egy pszichológus viszont valóban nem ártana, úgy tűnik egyedül nem tudod ezt fedolgozni

ma 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ertem a sztorit. Most akkor meg sem dugott? Ez mi volt, valami ijesztegetos tura, amit nekunk altalanos iskolas taborokban csinaltak?


Az latszik hogy beakadt a lelkedbe a dolog, ha meg ezen porogsz, mig o mar a nevedet sem tudja, csak hogy volt valami fobias picsusz akivel meg dugni se lehetett, mert hisztizett helyette, szoval tiltotta, es szerencsere a masnapi csaj mar tudta a dolgát. Neked meg kene tanulnod elengedni es nem valami orok traumat epiteni abbol hogy nem tortent semmi.

ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!