Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Akit nem követtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akit nem követtek vissza instan, az nem jön be?

Figyelt kérdés
Tegyük fel bekövet egy pasi akit nem ismersz személyesen. Ha szimpatikus és ismerkednél is vele akár, akkor automatán vissza is követed, vagy egyáltalán nincs összefüggés a kettő között?

tegnap 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkit visszakovetek,imadom a rajongast. Semmi koze ennek a bejovetelhez.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Fotós instám van, ezért nem tudom eldönteni, hogy egy pasi azért követett be, mert tetszem neki, vagy azért, mert a fotóim tetszenek neki. (Vagy csak egyszerűen azt akarja, hogy visszakövessem, és rohadtul nem is érdeklem őt.)


A követőim nagyrésze pasi, de csak azokat követem vissza, akiknek legalább minimálisan érdekes a feedje, és nem valami kamu franc. A privát accountokat nem követem vissza. Ha valaki kikövet, azt én is utána kikövetem.


Ráadásul nálam az is nehezített, hogy a követőim főleg külföldiek, meg úgy alapból, gőzöm nincs, kicsodák, hány évesek, miféle emberek, így félnék velük elkezdeni beszélgetni.

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján követek be, hanem a szép fotók miatt.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem követem vissza mert az nem társkereső és nem ismerem. Nekem ott is ismerősök vannak vagy olyanok, akik számomra hasznos tartalmakat gyártanak.

N 32

tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hétköznapi embereket nem követek, csak meme oldalakat, és a kedvenc külföldi színészeimet.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van instam de nem hasznalom.. eszre se vennem ha valaki bekovet 😂
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!