Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a pasi pénisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a pasi pénisz mérete tartós, illetve szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
1-10ig.
ma 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hacsak nem egy nagyon szélsőséges méret, akkor semennyire.
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Mindkettő 10. Soha nem értettem az olyan nőket, akik hosszútávú kapcsolatra leadnak az igényekből.
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kisfarkúval nem tudnék lenni, meg olyannal se, akinek rendszeres merevedési gondjai vannak. A jó szex nekem elemi része egy kapcsolatnak, ha ez nincs, akkor másra fogok vágyni.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Számodra mi számot szélsőségesnek?


#3 Számodra mi számít kicsinek?

ma 12:40
 5/13 anonim ***** válasza:
A jó szex valóban fontos. Csak az nem a mérettől függ.
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaja, a jó szex 10-es fontossàgú, amihez nem feltétlenül a nagy méret kell, hanem ezer egyéb összetevő.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne különbség a kapcsolat tartósságát vagy minőségét tekintve, ha jó az ágyban, akkor jó az ágyban, függetlenül attól, hogy csak dugni járunk össze vagy az életünket tervezzük együtt leélni. Az meg, hogy valaki milyen az ágyban, szerintem a legritkább esetben függ a péniszmérettől (amit írt az #1 is, kb szélsőséges esetben, ilyen alkarom méret vs kisujjam mérete, de ezek nyilván nem is általánosak, én legalábbis eddig még nem találkoztam ezzel).
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3

Én kb. 14 cm alattival nem lennék. Mostani páromnak vastag, 17 cm körüli farka van, exemnek 18 cm volt…én ezt a mérettartományt szeretem.

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4# Szerintem 13-18 centi között kb tök mindegy. Merevedési gondja ne legyen, meg egymenetes gyorstüzelő se.
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A minőségi szex a lényeg, a méret nem elsődleges.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!