Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izgalmasnak találod a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgalmasnak találod a külföldi egzotikus férfiakat/nőket, akiknek pl. az apja brazil az anyja pedig olasz?

Figyelt kérdés
Ismerkednél, vagy ismerkedtél már ilyesmi emberrel?
ma 17:08
A kérdező szavazást indított:
Izgalmasnak találom.
Talán.
Nekem csak magyarok kellenek.
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha fehérbőrű akkor elmegy.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedtem, semmi probléma nem volt belőle. Ugyanolyan magyarok.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudok a szavazásból választani, mert nem korlátozom a keresést kizárólag magyarokra (bár preferált), ugyanakkor izgalmasnak sem mondanék valakit kizárólag a származása alapján. A kevert származású emberek nagyon szépek tudnak lenni, pl akit leírtál brazil+olasz felmenőkkel, de akár amúgy néger+fehér keverék vagy bármilyen "mix" szerintem nagyon szép tud lenni, amitől nyilván első ránézésre vonzónak találom, megakad rajta a szemem, de hogy ettől izgalmas legyen vagy direkt keressem a lehetőséget, hogy ismerkedjek... Nem. Max csak annyira, mint egy hasonlóan extrán szép magyar emberrel. Izgalmas szerintem sosem a származása miatt lesz valaki, ahogy természetesen elutasítani sem fogom emiatt.
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát én külföldi emberrel szeretnék majd házasodni, az fix.

Jobban tetszenek külsőre, meg mentalistásra is jobnak, mint a magyarok, persze ez szubjektív vélemény.

ma 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem fetisizálom a külföldieket, de magyar férfi nem kell.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jártam brazil pasival, aztán a sztereotípiákhoz hűen meg is csalt a Donhuán🤣De amúgy vicces volt, életvidám, optimista. Szenvedélyes.
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Magyarországon is van egy népcsoport, amelyik tagjai előszeretettel mondják magukat olasznak, latinnak... pedig India, Banglades közelebb áll a rokonsághoz. Ilyen szép, latinosan csengő nevek, mint Orsós, Nikolics, Góman, Sztojka...
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

6.

Rasszista vagy !


7.

Meg is érdemelted!

ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A magyar nem rassz, te idióta.


De nézz tükörbe. Fúj, egy ilyenhe, hozzáérni? Ha az életem függ tőle, akkor sem. Ha nem kellek másnak, nem érdekel, de magyar hozzám egy ujjal nem nyúl.

ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!