Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek az erősebb vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az erősebb vagy a lágyabb vonások tetszenek férfiakon?

Figyelt kérdés
A nagyon maszkulin az ilyen kopasz, nagydarab, szakállas, ősember típusú férfi, a feminin meg a vékonyabb, finomabb arcvonásokkal rendelkező, kevésbé szőrös. Persze az emberek többsége átmenet és nem a két véglethez tartozik, de bizonyos karaktereket meg lehet figyelni. A nőknek mi szokott általában tetszeni?

ma 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

A mostani párom erős izmos alkat, rövid szakálla van, szőrös mellkas, vastag farok…imádom.


Az exem meg magasabb, atletikus, vékonyabban izmos alkat, csupasz mellkassal, érte is ugyanúgy meg voltam veszve, de kicsit sem nevezném ezt feminin alkatnak. Kisugárzásra is kegyetlen férfias volt. Szerintem feminin férfi az alacsony, vékony, gyerekes arcvonású, határozatlan jellemű pasi lehet.

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem vonzóak a túl szép, porcelánbaba férfiak. Látom, hogy szép, oké, de nem vonzó nekem abszolút. Nyilván ők os tetszenek valakiknek.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem aki épp megtetszik. Nincsen vonás, ami tetszik, az egész kép jön be.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Erosebb. Egyaltalan nem tetszik a kerek fej babaarc meg aki arra akarja magát verni hogy fiatalabbnak néz ki a koránál.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4. Nem kaptad meg a faxat?
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 tapad rám egy ilyen cipófejű 160 as csávo.
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elsőtől hányok

Attól hogy valaki szépfiú még nem lesz feminin 🤦‍♀️

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A parom finomabb felepitesu, atletikus alkat, az arca viszont egyaltalan nem lagy: nagyon eros, karakteres vonasai vannak, mint egy modellnek, kiallo arccsont, melyen ulo szemek, szerintem nagyon egyedi ☺️
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!