Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a népszerű sportok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a népszerű sportok tetszenek a nőknek?

Figyelt kérdés

A minap láttam itt egy kérdést arról, hogy melyik sport a legszimpatikusabb a nőknek azok közül amelyiket egy pasi űz. A legtöbbnek az úszás, kondizás jön be mint kiderült. Ezek alapján azt a következtetést vontam le, hogy csak azért, mert ezeket a legkellemesebb nézni a szemüknek.

Akkor az olyan sportok, ahol nem a látványos nagy izomzat szükségeltetik, esetleg nem is látszik a teste már kevésbé vonzó? Például egy autó-motorversenyző, síelő vagy jéghokis kevésbé imponáló?



aug. 13. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék annyi időt, mint ami neked van, hogy én is tudjak ilyen dolgokon filózni. Minden ember más, valakinek ez tetszik, valakinek meg az. Attól még, mert egy sportot többen is kiemelnek (mivel nagy népszerűségnek örvendenek úgy amúgy is, jobban köztudatban vannak stb.), nem lesz a többi sport kevésbé vonzó. Nekem pl azok az emberek jönnek be, akik valamilyen küzdősportot űznek, illetve a sárkányhajósok.
aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel teljesen hidegen hagy, milyen sportot űz egy férfi. Csinálja azt, ami érdekli, értékelem, ha inkább mozgással tölti az idejét, mint egy sör társaságában a kocsmában. Ez az ő dolga, nekem semmi közöm hozzá.
aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A veszélyes sportok nem, hogy vonzóak lennének, egyenesen kozáró tényezők nálam.

Az úszás valóban szuper, jót tesz a testnek, léleknek.

A kondi nekem nem vonzó, sőt, kifejezetten nem értékelem.

A csapatsportokat igen, kosár, vagy foci pl.

Síelni, meg jéghokizni nem lehet egész évben. Így szerintem nem lehet "űzni". Vagy legalábbis csak nagyon kevés helyen, nálunk pl. nem. Nem lenne vele bajom, ha nem akar ezért utazgatni hetekre külföldre.

aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a veszélyes sportok kizáró tényezők, az összes többi semleges, mármint legyen nagyjából valamennyire formában, ezen túl hidegen hagy.
aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Zárójelben amúgy nem vagyok olyan nagy időmilliomos, csak ez most épp érdekelt.


A veszélyes sportok nem tudom miért nem vonzóak néhányótoknak, személy szerint én nem szokványosnak, érdekesnek tartom.

aug. 13. 15:25
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
A focistakat szeretik a legjobban . Az olyan mint ha egy celeb lennel, nem szamit hogy megye 1 ben vagy nb3 ban jatszol..
aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5, mert se tolókocsis, se bicegő, se kar nélküli, se halott párra nem vágyom. Személy szerint nekem ez a bajom vele.

Ahogy egyébként a küzdő és önvédelmi sportokkal is. Nem bánnám, ha nem lenne szétesve, eltörve, csavarozgatva és esetleg öregkorában is tudna gond nélkül mozogni az, akit választottam.

Ugyanezért esne ki a versenysport is.

Amíg elfocizgat valaki, az tök jó, de a szívroham nem vicces. Tök jó a kosarazgatás, de a kiugrott vállat, térdet hónapokig kell kezelni és soha nem lesz a régi.

Szóval, bármilyen "izgi" is, inkább az egészség.

aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Földönfutás, adósságban úszás, sörkorcsolya a leggyakoribb magyar sportok.
aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az úszók borotválkoznak és csodaszép a testük.


Lepődjünk meg ma is, hogy a nőknek is van szemük, és a vonzóhoz vonzódnak.

aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#7

Természetesen ez is egy vélemény és egy nézőpont, nem is lehet vele igazán vitatkozni, mert van benne igazság.

Viszont a hobbi focizgatásban is ugyanúgy ki tud menni az a térd és súlyos, vagy halálos baleset érhet bárkit a hétköznapi életben is, nem kell hozzá motorsportokat űzni.

aug. 13. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!