Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy nőnek kb nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy nőnek kb nincs melle az oké, de ha egy férfinak nincs nagy farka akkor az már vállalhatatlan?

Figyelt kérdés
Ez ilyen női kiváltság, hogy nektek lehet kicsi a cicitek, de egy férfitól alapelvárás hogy nagy farka legyen?

ma 13:58
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

A nőknek már 15 centis farok is kicsinek számít, de ha nekik A kosaras mellük van az is szuper.

Normális embernek ez nem számít, csak hát a nők 90%-a egy szánalmas csirke. Egy pénisz 16 centinél kezdődik, de egy mell már A kosártól is megfelelő. Cumizzatok le egy lovat lányok, és üljetek is bele az 50 centis farkába.

ma 17:44
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg egy ember vagy.

Egyébként mint kis mellű elmondom neked, hogy hosszú évekig kaptam az ívet, hogy mennyire nem jó a kis mell…utcán is megszóltak vad idegen férfiak….

Ha felmész a tiktokra vagy insta ott is látni, hogy a férfiak osztják azokat a lányokat akiknek kicsi a melle….tehát ez a sírás nem megfelelő hisz a kis mellet sem akarják elfogadni.

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
53%

"Annyi női kiváltság van hogy napestig sorolhatnám."

Hadd halljuk.

ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
57%
Ezt nem vágom. Mi számít a nőknél kicsinek? Nekem 17 de sose panaszkodtak.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
42%

Mindenki azt vár el, amit akar alapvetően.

De a kettős mérce valóban vicces. Szóval, most akkor azzal semmi baj nincs, ha nem akartok kisfarkú pasast, de akkor a férfiak szemetek és felszínesek, ha nem akarnak kismellű nőt?


Egyébként az is vicces, hogy nők rendszeresen írják, hogy a pasik 90%-a hulladék, bottal se, undort érezne, ha szexelnie kéne vele, keresgéljen a saját szintjén, stb. Ez teljesen elfogadott, sőt, tapsolunk is neki.

De ha mondjuk én (vagy bármilyen más férfi) azt mondom, hogy xy nő egyáltalán nem méltó hozzám, egyszerűen nem ér annyit (emberileg sem), hogy hozzám érhessen, akkor jobb esetben csak ellenszenves leszek, rosszabb esetben még neki is áll néhány önérzetes nő "rikácsolni", hogy mekkora arcom van, mit képzelek magamról, szegény nő... :D

ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

35: Szerintem arról szó sincsen, hogy 90% hulladék lenne, mert akkor nem lenne huszonévesen a korával megegyező számú partnere minden nőnek, aki egy kicsit is jól néz ki és nem zárkózik el teljesen az alkalmi szextől. Szerintem ez a duma csak a számukra taszító vagy semleges pasiknak szól, hogy eszedbe se jusson próbálkozni! Amolyan fajta megfélemlítés.


Meg igazából nem is az a baj, hogy felháborodnak rajta a nők, hanem nem is látom a férfi oldalról, hogy összetartóak lennének olyan szinten mint a nők, hanem inkább csak nyaliznak a suni reményében és bólogatnak, hogy igen, hát ilyen csúnyát mondani egy nőre. Szerintem a férfiak hibája javarészt, hogy ott tartunk ahol és lesz ennél még rosszabb kettős mérce, ha ezt továbbra is hagyjuk nekik.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kicsi bohóccal is lehet nagy bulit csinálni.....
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!