Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen ruhaban ilyenkor ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ruhaban ilyenkor ugye nem fog bolondnak nezni a fiu aki udvarol nekem? Csak addig leszek a hidegben ameddig kiszallunk a kocsibol es bemegyunk ahova megyunk.

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a ruha.

Hosszabb kabattal vagy hosszu szorme mellennyel es bordzsekivel vennem fel.

Hoz visz engem, csak addig lennek hidegben ameddig felvesz es be megyunk oda ahova megyunk.

A kocsiban meleg van.

Meg ugye vennek fel ala harisnyat.


tegnap 22:25
A kérdező szavazást indított:
Nem
De
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szezont tévesztettél, ez tisztára nyári.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ehhez a ruhához nem illik harisnya és amúgy is nyári cipő illik hozzá, amit azért gondolom nem akarsz...

Szerintem nem bolondnak nézne, csak nem tetszene neki a szett :D

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez tényleg nyári.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Egy kötött ruha jobb lenne
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tud kinézni egy csizmával is ez a ruha, de inkább hosszú kabátot vennék rá, nem mellényt meg bőrdzsekit. Full nyári, de leginkább a minta meg a szín miatt, amúgy én sem hordok hosszú nadrágot télen sem, harisnya és short vagy szoknya. Hülyének szerintem nem nézne, csak furcsa hatást kelt a vibe miatt a ruha, ennyi.
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak az anyaga miatt nyári, hanem a szín és összhatás miatt is. Kérlek, ne! Hülyének biztos nem nézne, de stílusos sem leszel és még fázni is fogsz. Hova mentek, mi a program? Szívesen segítek, ha gondolod.
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy nyári-e vagy sem, bent meleg lesz feltételezem, így nyugodtan felveheted. Az meg totál mindegy mit veszel fel fölé arra a rövid időre. Ha kínai bolban vett műszálas dzsekit veszel fel, az is jó.
ma 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is számít, hova akarod felvenni. Egy lazább eseményre jó lesz, ha bent meleg van, ha fromálisabb a rendezvény, akkor viszont valóban nem jó.
ma 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!