Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatesóm lányával kikezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesóm lányával kikezdeni durva dolog lenne?

Figyelt kérdés

Én 37 incel vagyok, unokatesóm 42 és a lánya 21 éves. Nemrég bejelölt facebookon és hát meglehetősen szép lány lett belőle. Egyébként már nagyon régen találkoztam velük, szerintem több, mint 10 éve is van.

Én csak is hosszútávú, rendes párkapcsoltban gondolkodom.


ma 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg az unokatesódat.
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő nem gondolom, hogy problémát csinálna belőle, de van a családba olyan aki biztosan belénk kötne. Korábban elég kicsapongó életet élt, tőlem akkoriban pénzt kéregetett, de én meg nem nagyon adtam neki aztán igy engem már nem keresett, meg én se őt. Egyébként 5 gyereke van 3 apukától.
ma 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Túl közeli rokonság, kérlek, ne tedd! A lány csak a rokonság miatt jelölt be, nem azért, mert ismerkedni akar.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Édes vagy, de úgyse kellenél neki.
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lesz igen kellemetlen, ha elutasit.
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne mond neki h incel vagy mert jó esetben csak körberöhög :)

habár az én ismerőseim azt sem tudják mi az...még én sem tudnám ha nem olvasnám eme oldalt.

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

#6

Azt tudják, hogy nem volt még csaja.

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

21 évesen 5 gyerek? Vagy unokatesódnak van 5 gyereke? Ha utóbbi, akkor ez miért releváns?

Jogilag és genetikailag nem tudom ez elég távoli rokonság-e a komolyabb dolgokhoz (házasság, gyerek).

ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De ne feltételezz, kérdezd meg.


Szerintem kiakadna. Nem mindenki egy immorális csődtömeg.


Egy 21 éves csini lánynak meg nem fog kelleni a szűz rokonbácsi.

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
A helyes válasz a C
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!