Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy annyira megváltozott a világ, hogy már ti csajok nyomultok ránk pasikra?

Figyelt kérdés
Régen kb 15 éve még mi pasik udvaroltunk, már a kisujjúnkat sem kell megmozdítanunk nekünk pasiknak, mert a csajok nyomulnak ránk. Lányok ennek mi lett az oka? Egymás közötti rivalizálás pl? Vagy akit kinéztek pasit azt megakarjátok szerezni, egy másik csaj elől?

ma 10:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Dehogynem. Az életben bem lenne párjuk se. Latom.

foleg munkahelyen mennek rá kollegára féltékenykednek is ha nagynehezen van párjuk is, nem győznek kaparni.


Nem bulizós diákeletuk van hanem munka háztartás. Az eletben se lenne senkijük ha nem mozdulnak meg.

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
51%
Talán azért, hogy még annál is jobbat szerezzen, mint amilyenek sorba állnak nála. Én úgy láttam hogy a leginkább tartós kapcsolatok manapság azok, ahol a nő nyomult jobban az adott férfira.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
#12 azok a kapcsolatok olyanok, hogy van egy határozott nő, akinek már mindegy csak csináljon valaki gyereket neki, meg egy töketlen alárendelt pasi, akit lehet irányítani. Én ilyen kapcsolatból nem kérnék, nekem megfelel a határozott párom, aki után sose kellett koslatnom nőként, hoz-visz utaztat éttermeztet stb.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
13 a 2 veglet...
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem ilyet csak önbizalomhiányos nők csinálnak."


Vagy elkeseredettek, 35 felett.

ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

Én nem nyomulok pasira. Akkor eleve mínuszból indulnék, kell a francnak.

N/24

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem mert azt látjuk magunk körül, hogy legtöbbször annak van pasija, aki megszerzi magának. És ha nem vagyunk elég szemfülesek, akkor másik nő elviszi, aki élelmesebb, jobban nyomul. Elég szomorú tendencia.


Sajnos én is jártam már így, hogy hiába mondta azt a pasi, hogy elképzelte velem, meg én egy rendes, normális nő vagyok. Mégis olyannal jött össze, aki gyakorlatilag egy másik kapcsolatból még ki sem lépve, durván rányomult. De ez persze a gyenge jellem mutatója is lehet.


Aztán olyan is volt, hogy én nyomultam másra. De ezek nekem valahogy sose sikerültek úgy.


Manapság úgy vagyok, hogy jobb türelmesnek lenni, aztán majdcsak jön a lovag. :)

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ennyire félősek lettetek. Nem mertek már, mert #metoo meg ilyenek... Jóformán már csak a bolondok mernek többet csinálni szimpla lesésnél. A normálisak meg lassan már azt sem, nehogy zaklatónak tűnjenek már annyitól is. Idáig jutottunk, hogy nőként ha nem nyomulsz, akkor nem lesz pasid, mert a pasi biztos nem fog még egy szót sem odavakkantani. Elég kellemetlen. Én nem nyomulok, nincs is senkim. Szépen elmegyünk egymás mellett a férfiakkal, nem zavarjuk egymás köreit, ott a telefon a kézben, az leköt...
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Csak nagyon jó pasikra nyomulnak a lányok, de ez nem a mai világban van így csak, régebben is így volt... Rám pl. Nem nyomul senki. :D F
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát ne beszélj minden nő nevében, mert én inkább meghalnék mint hogy én nyomuljak pasira. Most is van olyan aki nagyon tetszik, én ismerem őt ő nem ismerhet engem, de így marad a dolog mert soha nem írnék rá
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!