Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy annyira megváltozott a világ, hogy már ti csajok nyomultok ránk pasikra?

Figyelt kérdés
Régen kb 15 éve még mi pasik udvaroltunk, már a kisujjúnkat sem kell megmozdítanunk nekünk pasiknak, mert a csajok nyomulnak ránk. Lányok ennek mi lett az oka? Egymás közötti rivalizálás pl? Vagy akit kinéztek pasit azt megakarjátok szerezni, egy másik csaj elől?

ma 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert egyik se kelne el. Bnőim meg a szonszedcsaj is ilyenek hogy ők másznak rá pasikra meg fogják meg maguknak.ellenkezo esetben a kutya se nyitná rájuk az ajtót se.
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Ja es nem rondák. De nem a pasik verik itt a nyálukat meg rágják a küszöböt.

Annak jut ferfi csak aki hajt is

ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Melyik világról van szó amúgy? Csak mert a jelenlegire nem ez jellemző.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
25%
Csúcsra jár a boss bitch mentality. A nők manapság mindenben egymással vetekednek, kinek miből van több és jobb. Nőiessé vált a világ, mostanra a nőknél van az egyre nagyobb hatalom. A férfiakat pedig egyre inkább háttérbe szorítják mellékszereplőként. Vagy egyenesen eszközként tekintenek rájuk, amit elővesznek és használnak ha épp szükségük van rájuk, aztán mehet vissza oda, ahonnan jött. Ez az egész jelenség a médiában is nagyon jól tetten érhető.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Én nem nyomulok, max jeleket küldök. És ha a nekem tetsző férfi elkezd bókolni meg flörtölni, akkor beszállok a játékba. Nyomulni nem szoktam, max igyekszem a közelébe kerülni, aztán úgyis látom rajta, nyitott-e rám, vagy sem.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én soha nem nyomulok, mégis mindig van több jelentkező is egyszerre. Tinderen rámír egy nap alatt akár 30 pasi is. És jók. Dekoratív nőként se nem vagyok rászorulva a nyomulásra, se nem érezném méltónak. Szerintem ilyet csak önbizalomhiányos nők csinálnak.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Élőben gondoltam, nem a virtuális világban, amiben sokan élnek.
ma 11:13
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
En arrol irtam hogy élőben nyomulnak nők pasikra.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
De egy dekoratív és magabiztos nőnek élőben sem kell nyomulnia😀Miért kéne, ha így is sorbanállás van nála.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Én aztán nem nyomulok senkire. De a környezetemben sem látom, max néha van 1-1 ilyen csaj, pl volt munkahelyemen volt egy, aki állandóan koslatott egy srác után, aki le se szarta, egy másik kolléga aki jóban volt a sráccal mondta, hogy nem tudja, hogy rázza le sértődés nélkül. De jellemzőnek nem mondanám az ilyesmit.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!