Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mond ő is ötleteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mond ő is ötleteket?

Figyelt kérdés

Magától nem hozza fel soha, de ha feldobom a témát csináljunk valamit hétvégén sosincs semmi ötlete, amihez lenne kedve.

Ez mitől lehet? Valakinek ilyen még a párja?


ma 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Nekem exem volt kb ilyen. Se barátai, a rokonait még ő maga is unja, kutyasétáltatás is max ugy hogy azt is átvitte inkabb az anyjához gondozza inkabb ő de neha azert elviszi setálni, csak sajat maga erdekelte allandoan az egeszsegmaniája meg ő edz meg magának vesz ruhákat meg neki legyen penze meg feltekenykedett nyomozott a hatam mogitt.(nem velem volt sokszor hanem utanam kutakodott a neten felhivta akiket ismerek hogy mi köze hozzám athivta egy haverját hogy engem kibeszéljen stb nem engem kerdezett nem velem ápolta a kapcsklatot hanem igy hatam mogott nyomoz stb


Igazabol akkor láttam meg mekkora nulla eletem volt vele evekig is mikor lett egy pasim akivel egyutt csak 1 nap alatt lett annyi élményünk sztorink esemenyem kalandok amik az exemmel bakker évek alatt se törtent velunk. A masik pasimmal meg sokszor már azt se tudtam hova kapjam a fejem meg mikor hol vagyunk már megint.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
*Ugy eltunk evekig mint valami olcso filmben. A helyszin csak a lakása. Es neha elmentunk fagyizni vagy az anyjához vagy kutyat setaltatni. Olyan programjaink voltak kb mint a nagyimmal.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen ember a legrosszabb, semmiről sincs saját véleménye, se egy saját gondolata. Én megbolondulnék tőle. 😀
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem tőle kérdezed meg, hogy miért nem mond ő is ötleteket?
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs agya.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmihez nincs kedve, vagy veled nincs. Ebből lehet választani.
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor ilyenkor az van,amit te akarsz. Nekem tetszene.
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy amúgy mi a reakciója a te ötleteidre. Ha szívesen veszi, amit te ajánlasz és részt vesz benne, jól érzitek magatokat, szerintem ez nem baj. Egyszerűen neki "nincs ráálva az agya" hogy programot szervezzen/találjon ki.

Ez hasonló, mikor én megkérdezem a páromta, hogy mot enne másnap. Néha van ötlete, de az esetek 90%-ában "nem tudja", "döntsd el te", "nekem mindegy". Ettől függetlenül mindig jó étvággyal megeszi, amit kitalálok és agyon dícsér, hogy milyen jó lett. Ha nálatok ez hasonlóan működik a programokkal, szerintem nincs ezzel gond.

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!