Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akarok tőle testiséget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok tőle testiséget, ne beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vonzónak tart, kapok tőle képeket, holott nem kérek. Azt mondja szeret velem beszélgetni, de félek, hogy többet akar. Személyes találkozásnál is olyan, mint amikor izzik a levegő.

Lehet tényleg megelégszik a beszélgetéssekkel?

Gondolom titkon bízik abban, hogy beadom a derekam.


ma 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

"Lehet tényleg megelégszik a beszélgetéssekkel?"

Nem, már a kéretlen képküldözgetéssel is csak azt bizonyítja, hogy nála a testiség a végső cél.

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Farok mutogatós képeket küld? Akkor felelős. Van akinek csak elég a beszélgetés is, mint nekem, de én már 65 fölött vagyok.

F

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne. Hagyd békén.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy farokkép.
ma 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ezt vele is közöld!

Hitegetésekkel, ráutaló magatartással pazarolni a másik idejét és ezáltal barátzónába rakni elég nagy bunkóság.

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mi az hogy hagyjam békén? Megkérdeztem tőle már korábban, hogy jó-e neki úgy, hogy csak dumálunk. Igennel felelt. Innentől kezdve mit csináljak?
ma 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy hagyd békén, az pont az, hogy hagyd békén. Jól olvastad.

Hiába mondja, hogy neki jó, ha csak dumáltok, nyilván abban reménykedik, hogy idővel majd ez változhat.

Ha te nem érzel iránta vonzalmat és fixen, biztosan nem akarsz tőle semmit, akkor nem kell beleállni abba, hogy rád pocsékolja az értékes idejét és energiáját, pont elég baj, hogy ő maga még ezt nem látja, mert nincs elég önbecsülése hozzá.

Ne cigánykodj másnak az önbecsüléshiányán és éretlenségén, hiába esik jól az egódnak, hogy valaki ennyire akar.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha elhív valahová, mondd, hogy nem érsz rá. Ennyi.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem egyszer egy volt randi partnerem keresett meg 1 év után. Már akkor elmondtam neki, hogy nem keresek semmiféle kapcsolatot és találkozni sem akarok. Jött a duma, hogy ő se akar semmit, csak jól esik dumálni. Kb 2 hét után esett le neki, hogy én tényleg nem akarok semmit. Persze én voltam a szemét, azok után, hogy figyelmeztettem, de ő nem hitte el. Szóval a válaszom az, hogy ne!
ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!