Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánytként hogy tudnám elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánytként hogy tudnám elérni hogy csak a vonzó férfiak közeledjenek hozzám nyilvános helyeken?

Figyelt kérdés
tegnap 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Írd rá a homlokodra!
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Kb sehogy. Tudod nem mindenkiben van realitás érzés és önkritika.


Másrészt nem tudjuk neked mi a vonzó. Nem utolsó sorban pedig azt se tudjuk akit te vonzónak látsz, ők nem egy csúnya kis bunkó békának látnak-e. Boccs, de ez van.

tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudjuk kinek mi a vonzó, de azt igen hogy a férfiak önbizalma végtelen és sok esetben alaptalan.

Szóval nehéz, de egy idő után megszokod.

Nem kell velük törődni, én pl konrétan hátat fordítok amikor valaki nagyon igyekszik velem szemkontaktust felvenni.

Akkor bámulom meg csak, ha tényleg jól néz ki. Ilyen évente kétszer van, a többi általában semleges.

Ma is arrébb ültem az orvosi váróban mert valaki le sem vette a szemét rólam. Régen a vonaton is elültem máshova ha valaki zavaróan elkezdett bámulni.

De olyan is volt hogy valaki megszólított , én meg felhívtam az akkori barátomat egy kis csevegésre.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.

tényleg jól néz ki. Ilyen évente kétszer van,


Tényleg?


Én elég sok jó palit látok utcán általában.

tegnap 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Járj csadorban így első lépésben a férfiak le sem fognak szarni. Ezzel kizárod a neked nem tetszőket.

Aztán azoknak akik szimpatikusak üzenetet küldhedsz hogy közeledhetnek.

Valamilyen ráutaló magatartással. Mondjuk rátérdelsz a cipőjére.

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És miért nem mész oda a sok jó palihoz te?
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jó pasik meg úgy gondolkodnak, hogy hányingerem van a sok kacsaszájú feketére festett hajú műkörmös ostoba libából.
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- nyilvánosan

- csak vonzó pasik


Ezt így neked kell kiválasztanod. Senki sem gondolatolvasó.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak az közeledhet akinek engeded.

És igen, van az autista fajta aki nem érti hogy nem.

Én felszednék egy kigyúrt jó pasit és csak vele mászkálnék.

Ha nagyon zavarnak, szerintem ne járj egyedül. Vagy ha igen, mindig legyen nálad paprika spray. Nem szeretik 😁tapasztalatból mondom 😉

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!