Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bizonyos kor felett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor felett már nem illik nyilvános helyen romantikázni?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük a médiában és a reklámokban mindig fiatalokkal mutatják be a szerelmet és az teljesen elfogadott, hogy utcán lehet csókolózni, kézen fogva sétálni, egymást simogatni, stb. Idősebb korban ez már kicsit tabunak számít, legalábbis én a környezetemben ezt hallom. A rokonságban sokat kritizálnak valakit azért, mert 30+ év házasság után is teszik ki a Facebookra a képeket, hogy ölelkeznek, csókolóznak meg írják ugye az adatlapjukra egymásnak, hogy így szeretlek, úgy szeretlek. A rokonság szerint ez szereplés és nem illik már ebben a korban.

Vagy nagymamám is kritizálja nagynénémet, aki most 50 éves, elvált, van egy új párja és így kézenfogva járnak meg rokonság előtt is úgy ülnek és azt mondja ő meg tudja a hétköznapokban hogyan viselkednek egymással, ennyi idősen már nem így kéne viselkedni. Az unokáival vagy a fiatalokkal szemben viszont sosem mond ilyen kritikát. Aztán nem tudom végülis régen tényleg úgy mondták az öreg szerelem csúf.



szept. 14. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem fiatalon sem illik. Vagy hát most mondjuk ki, élőben ez nem olyan szexi mint egy beállított, retusált reklámban. Ha tapasztaltál már ilyet, akkor tudod, hogy konkrétan egy cuppogó kellemetlen dolog ez mindenki számára (és én gyakran össze szoktam mosolyogni vagy grimaszolni más járókelőkkel ezen). Persze egy kézfogás, egy gyors szájrapuszi más, de amikor két fiatal egymás szájára van ragadva is mindenki röhög, aki elmegy mellettük, csak hát a szerelem vak, meg amúgy is egymás szájában vannak szóval nem látják. A fiatalokról mindenki tudja hogy nincsen túl sok eszük pláne a kamaszokról, szóval nekik is max elnézik a dolgot, de attól még lenézik, csak max nem teszik szóvá.


De amúgy meg nem kell másokkal foglalkozni, amíg nem árt senkinek nyugpdtan csinálják azt, amihez kedvük van.

szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%
Igazából ez nem kor kérdése, igazából ha látsz fiatalokat romantikazni és nem zavar, akkor nem hiszem hogy az idosebb korosztály zavarna. Viszont ha zavarnak a fiatalok akkor nagyeséllyel mások is. Szóval ez nem kor kérdése sztem
szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek illik, férfiaknak szánalmas 40 felett.
szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem illik.
szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a párom bejott hozzám a meloba a parkoloba. Zenét benthagyja, engem felkap ráültet a mktorháztetőre, felemel megpörget, kaját is hoz néha elintezi nekem amit en nem tudok a kommunista munkahely miatt hogy nem engednek ki, es 40 éves.(en 30+)


A munkatarsak csak annyit kerdeztek hogy vmi fiatal pasim van? Hány éves?

Mikor mondom 40 leesuk az alluk.



Aztan gunyoltak hogy nekem kaját hoz.


De amugy masik munkahelyemen meg szintén passatos kocsival volt az akkori pasim is, ott is csak a gúnyolás ment hogy na jött a taxi" értem.


Na meg mikor egyik kollega a motorral hurcolt.


Mindenki rosszul van ilyenektol.

szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk csokolozni sem az utca kozepen kell ha nem keresni egy parkot tavol az emberektol es ott lehet.
szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
En nem csókoloztam nyilvánosan mégis mindenki hisztizik rajtam itt is🤣
szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert te nyomi vagy. Erről blogot írjál, itt senkit nem érdekel ez.
szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Tiniként se illik.
szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézen fogással mi a baj? 80 évesen is lehet. Egymást nyalni-falni meg semmilyen korban nem illik mások elött.
szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!