Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy nyugati országokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy nyugati országokban följelentik a férfiakat ha ismerkedni próbál nőkkel?

Figyelt kérdés
ezért már meg se próbálnak ismerkedni
tegnap 20:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
Lehet stílustól is függ, vannak férfiak akiknek az az ismerkedés, hogy bámulnak 5 percig mint egy idióta, aztán oda mennek minden marhaságot össze hordani, esetleg taperolni. Azok meg is érdemlik, hogy feljelentik őket. Ha csak elkezdesz egy nővel spontán beszélgetni, mint akinek 4nél több agysejtje van, senki nem fog feljelenteni.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Most elgondolkoztam azon is hogy kimennék külföldre lányokat leszólítani lehetőleg olyanokat akik följelentenének direkt vigyázok hogy ne lépjem át törvény határát és ha fő jelentenek megszüntetik a pert alaptalan rágalmazásért viszont én azonnal fő jelentem az összes csajt rágalmazásért és ebből kúr*ra meggazdagszok majd



21.

Olvasd már el rendesen a 18-as kommentet!

tegnap 21:57
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem menj. Menj, addig sem itt rontod a levegőt.
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22

Csóró maradsz :D

tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

23,24,

Nektek sem jött össze az élet, látom.

tegnap 22:52
 26/26 anonim ***** válasza:

25

De, azért te nyígsz és ne mi.

tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!