Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem miért nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem miért nem akar velem beszélgetni és barátkozni mióta szakítottam vele és lett új párom?

Figyelt kérdés
azt mondta megcsaltam mert biztos már mellette megvolt az új párom amikor szakítottam vele, ez nem igaz, egy hónap múlva ismertem meg az új párom. Azóta alig válaszol ha próbálok kommunikálni vele, ilyen hűvös egyszavas választ küld maximum. Nem értem a viselkedését.
tegnap 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még nem lépett túl rajtad és nyilván fáj neki,hogy te máris boldog vagy mással. Amíg nem volt meg az új párod, még csórinak ott volt a remény,hogy hátha meggondolod magad. Már a szakítás után sem kellett volna beszelgetnetek. Legyél már rá tekintettel és ne keresd,semmi szükség baratkozni exxel. Sosem értem ezt a maradjunk barátok dolgot. Max,ha 20 éves házasok kapcsolata kihűlt,akkor lehet haverkodni,de rövidebb kapcsolat után minek,pláne ,ha az egyik még szerette a másikat?

Nem kell utalni az egyet,lehet vele normálisan viselkedni ha néha véletlenül összefuttok,fel lehet köszönteni születésnapján és megkérdezni Mizu,de nálam ennyiben ki is merül a jóban maradás. Többre semmi szükség nincsen.

tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van, akinek a vége, valóban végét jelent él lezár minden kapcsolatot.
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A "legyünk barátok" az egyik félnek mindig csak egy kapaszkodó, hogy hátha még össze fogtok jönni. Exednek is valószínű így volt. Most meg, hogy már van valakid, egyértelmű lett neki, hogy ti ketten nem lesztek már együtt, ezért igyekszik minimalizálni veled a kontaktot. Próbál továbblépni. Hagyd. Így lesz jobb neki.
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!