Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem miért nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem miért nem akar velem beszélgetni és barátkozni mióta szakítottam vele és lett új párom?

Figyelt kérdés
azt mondta megcsaltam mert biztos már mellette megvolt az új párom amikor szakítottam vele, ez nem igaz, egy hónap múlva ismertem meg az új párom. Azóta alig válaszol ha próbálok kommunikálni vele, ilyen hűvös egyszavas választ küld maximum. Nem értem a viselkedését.
ma 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez a normális. Még normálisabb az lenne, ha tiltana. Hagyd őt békén, had lépjen tovább. Szánalmas ez a ragaszkodásod.
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Kérdésedben a válasz.
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Minek erőlteted, ha van már új párod?
ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozzon veled, miután szakítottál vele? Nem is értem, hogy mit vársz. Hagyd békén, csak magadat alázod meg.
ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

miért olyan nagy bűn ha tartani akarom vele a kapcsolatot barátként? elmúlt a tűz most mit csináljak? miért kellene felgyújtani ezért a hidakat?


bezzeg az első két hétben naponta irkált kétségbeesetten, meg vádolt miért nem válaszolok, azt lehetett neki de nekem nem lehet érdeklődni iránta?

ma 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gondolj bele az ő helyzetébe, szeretne tovább lépni, az úgy nem megy ha az exe írkál neki és felszakítja a sebeket. Szakítás után gondolom válaszokat akart, próbálkozott még ennyi.
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő viszont nem szeretné tartani veled a kapcsolatot, amit nem tudom, hogy miért vagy képtelen tiszteletben tartani. Hagyd békén.
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez így normális! Vagy mit vártál? Hogy szakítotok, aztán élvezheted az előnyeit?
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Az új párod mit szól hozzá,hogy exekkel bariznal? Szerintem nem dijjazna...
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"tartani akarom vele a kapcsolatot barátként"

Nem lehet a barátod. Te szakítottál vele. Gondolod, hogy örömmel hallgatná, hogy boldog vagy mással?

ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!