Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők számára miért sértő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára miért sértő, ha a férfiakat csak a testük érdekli?

Figyelt kérdés
Vagyis igazából lehet körítésként lelkizni is, de úgyis az a lényeg legyen valami akció. Miért baj, ha ez a cél, a motiváció? Végülis ez önbizalom növelő is valamilyen szinten, ha valaki kap érdeklődést a teste iránt, ha meg a lelke iránt is, az csak ráadás.

ma 16:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%

Én nem érzem sértőnek,ha valaki csak vonzónak talál ,de nem akar tőlem többet. Nekem is voltak és vannak olyan férfiak,akiket vonzónak találok,de vannak idegesítő dolgaik és emiatt tudom,hogy kapcsolat szintén nem működnénk.

Nem lehetek mindenki számára én a tökéletes nő,ezt ép ésszel azért nem nehéz felfogni. Ahogy azt sem,hogy a pasik vizuális típusok és ha valaki jól néz ki,hát az tetszik nekik.

Nincsen ebben semmi rossz.

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Engem ugyan nem sért. Viszont engem még a testük se érdekel.
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
62%
Az nem zavar, ha vmi egybitesnek arra lennék jó. Az zavarna, ha megmondom, hogy engem nem érdekel az érzelmek nélküli dugás, és utána is zaklatna és próbálkozna, vagy ha hazudozna arról, mit akar tőlem, vagy ha hülye p...zna, amiért nem megyek vele szobára. Azért, mert nem vagyok egy agyatlan, lelketlen guminő, és mert igenis alkalmas vagyok egy szeretetteljes, érzelmek gazdag párkapcsolatra. És nem, nem minden férfi olyan, csak a szex a lényeg, a többi körítés. Pl. az én párom megmondta nekem, hogy neki fontos volt párkapcsolatra, hogy intelligens, tanult párja legyen, akivel lehet beszélgetni, és úgy keresett társkeresőn is.
ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hogy neked nem gond, ha egy f@sznak tekintenek de más lehet hogy kicsit többnek érzi magát.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%
22: ugyanez. Engem se sért, sőt. Csak megerősít abban, hogy miért nem akarok lefeküdni férfiakkal.
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak miért sértő, ha a nőket csak a pénzük érdekli?Lehet itt köríteni, hogy érdekli őket a lelkük, vagy hogy vonzódnak hozzájuk, de igazából mindent csak azért tesznek, hogy kicsalják a férfiből a lehető legtöbb pénzt.

Végülis ez önbizalomnövelően is hathat a férfire, hiszen sikeres volt annyira, hogy megkeresse azt a pénzt, amitől a nő meg akarja szabadítani.

ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
86%

26

Emotional damage!!! 😄😄😄 Úristen very big reakció! 😃

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%

#8 Mert ha így lenne, ahogy írod, azon senki nem sértődne meg.

A kérdező is leírta, hogy a "körítés" ellenére csak ez érdekli.

Tehát hazudozik azért, hogy megdughasson valakit, majd utólag közli a valós szándékait.Esetleg csak szó nélkül eltűnik.

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
82%

A pasik csak azt hiszik hogy a teste érdekli csak a nőnek.

A valoságban ki se lehet őket dobni zaklatós birtokló nárci sz.rba átmegy a legtöbb idővel.


Meg amikor ki vannak dobva sírnak rínak.

A pofájuk nagy csak az elején hogy á neki csak a szex kell. Aha..

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
25.+1
ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!