Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Aki gúnyt űz abból és gáznak tartja, hogyha valaki falun akarja leélni az életét, és 23 évesen a szüleivel él. Neki egyszerűbb, a szülei fizetik az albérletét bp-n, ezáltal ő nagyvárosi önálló lánynak tartja már magát, én meg vagyok a "tehetetlen nagyfiú" aki miért nem költözik már el mert milyen gáz ilyen idősen itthon lakni a szülőkkel (még egyetemre járok).
ma 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Elkényeztetett, hülye picsa.
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nemcsak nőből létezik ilyen. Sztem undorító dolog úgy pofázni, hogy ő maga nem tett semmit az önállósodásért.

Az más kérdés, hogy az teljesen oké, ha vki nem akar falun lakni, ezért visszautasít. De a fellengzős stílus az gáz.

ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én született pesti nő vagyok, negyven évig ott is éltem, bár mindig is falura vágytam. Volt bennem egy elképzelés, hogy milyenek a falusi emberek, mindig is egyszerű, de kedves, barátságos embereknek képzeltem el őket. Tavaly falura költöztünk, ami részben nagy csalódás lett. Ennyi áskálódást, rosszindulatot még Pesten sem tapasztaltam és sokan sajnos a szó legrosszabb értelmében egyszerűek. (Nem irányomba történnek ezek, hanem a falu facebook csoportjában látom.)

Kellemetlen csalódás.

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Masok vagytok, ennyi.

En 21 evesen koltoztem el otthonrol alberletbe csaladi okok miatt, teljesen egyedul, az egyetemi evek alatt megkeresett penzemen, ugyhogy nem lehetetlen. Nekem nem kellene igy olyan, aki meg otthon lakik, nem akarok atjarkalni a szulokhoz meg ugy ott aludni a parommal meg szexelni, hogy a masik szobaban Ilonka neni hallgatja.

Emiatt senkit nem nezek le, egyszeruen csak nem ismerkedek ilyenekkel.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban van ilyen is #3-as, szerencsére ahol én élek ez nem jellemző.
ma 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az ilyen mentalitású nőket meg kéne jelölni egy homloktetkóval, hogy semelyik férfi se akarja rájuk pazarolni az idejét. :,D
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!