Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél később alakul ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél később alakul ki a vonzalom?

Figyelt kérdés
Tehát ha meglátnak egy férfit náluk még egyből nem lesz vonzalom,mint a férfiaknál?

tegnap 20:34
 1/10 Senior Séf ***** válasza:
83%
Esete válogatja. A nők ugyanúgy szerelembe tudnak esni első látásra, mint a pasik.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom meg szerelem nem ugyan az. Sztm ritka aki elsőre nem lat valakit vonzónak...majd igen.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De lehet de azt a kövi pillanatban agyon is lehet csapni is..


Nagyon nem mindegy ha pl elso blikkre tetszik is a pasi de hogy a pasi mit fog kiváltani. Ilyenkor a mérleg még pillanatok alatt is képes elborulni mèg abba is, hogy taszít a màsik.

tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Ezt nézd

[link]

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Inkább fogalmazzunk úgy, hogy a nőknél gyakoribb, hogy olyan embert is meg tudnak szeretni és kívánni érzelmek kialakultával, aki elsőre nem kifejezetten tetszik nekik.

A férfiaknál ez annyira ritka, hogy kb nem is létezik ilyen.

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Noknel se.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem. Ha meglátom, és nem jön be (semleges vagy taszít), összenézünk, és semmi, abból később sem lesz vonzalom. Abból olyan történet alakulhat(na, ha hagynám, de már nem hagyom, mert tanultam a saját káromon), hogy megismerem, úgy tűnik, kedves, rendes, jó ember, illik hozzám, szépen bánik velem, minden észérv mellette szól, úgyhogy adjunk egy esélyt a dolognak... De nem vágyom sem az érintésére, sem az ölelésére, sem csókolózni és szexelni vele, csak belemegyek ezekbe, amíg képes vagyok. Rövid ideig vagyok képes. Aztán elkezd irritálni, hamarosan már azt is megutálom, ahogy levegőt vesz. Ez a vége a 'próbáljuk meg akkor is, ha nem érzem rögtön az elsöprő vonzalmat' eseteknek.
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én jártam már úgy,hogy elsőre nem fogott meg az illető,aztán később igen. Mondjuk eleinte nem is volt időm úgy igazán megnézni magamnak,szemezni vele stb,mivel én általában vezettem és az útra kellett figyelnem,időm sem volt ránézni. :D

De aztán ahogy jobban megnyíltunk egymásnak és elkezdett flörtölni, megnéztem már jobban magamnak és akkor úgy összességében megfogott.

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól látod nem lesz egyből vonzalom, bizalom, vágy csak a külső alapján.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akivel meg volt a kémia, azzal az első perctöl megvolt. Volt akivel nem, és ennek ellenére megpróbáltam, hát kár volt. :)
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!