Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudtál kitűnni a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudtál kitűnni a többi pasi közül?

Figyelt kérdés

Mi az amivel sikerült megfognod egy nőt és végül téged választott a többi kérő közül?

A legutóbbi kapcsolatom óta, ami fél éve ért véget nem ismerkedem abszolút, nem próbálkozom senkinél. Úgy vagyok vele, hogy minek álljak be a sorba ötödiknek-hatodiknak, úgysincs semmi extra bennem amiért engem választana egy csaj, sőt. Egyszerű és hétköznapi ember vagyok, sem gazdag, sem extra jóképű. Minden csaj válogat, mert jelentkezőkből nem szenvednek hiányt.



ma 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem minden nő ezek alapján a tipikus médiaideál dolgok alapján válogat. De mivel ez mindenkinél más, persze az is nehéz, hogy ismeretlenül pont az adott nő szűrőjén menj át.

Én nőként pl. társkeresőn (Bumble - ott nemcsak szabad válaszos profil van, hanem az oldal szerint legfontosabb dolgokat pl. feleletválasztással meg lehet adni pluszban) első körben max. a számomra nagyon taszító külsejű embereket meg a nagyon rajoskodva pózoló gyökereket húztam azonnal balra külső alapján. Utána meg fontosabb volt nekem a profil alapján, hogy komolyat keressen, ne legyen vallásos, ne legyen konzervatív politikailag, éljen Budapesten, nálam idősebb legyen, magyarul tudjon (ahol kétesélyes volt, inkább balra húztam), ne legyen gyereke és ne is akarjon gyereket, ne cigizzen. És akkor már messze nem sok opció maradt, akit jobbra húztam. És így kerültem össze a mostani párommal, aki nem egy alsógatyamodell külsőre, de egészséges életmódot él azért, de van pici pocak, kicsit kopaszodik a feje tetején... jól keres, de az sem az első randin, sem a profilból nem derült ki, mert sportosan felöltözött, márkátlan cuccokban lőtt képek voltak fent róla és amúgy sem rázza a rongyot a vagyonával (és így is fizetem a felét a kapcsolatban a programoknak).

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Osztom 4.et.


Nekem is azzal tűnik ki vki aki udvarol,kivancsi rám, korulottem lebzsel, belead, nem hagy "elveszni", kialakitja, tartja es erősiti a folyamatos kontaktot, bizalmat is ébreszt ezekkel hogy én számitok neki, vagy csak én szamitok neki lesz.rja a többit es nem lehet le se rázni szinte ugyanakkor soha nem tolakodó, ellenérzéseket nem vált ki soha nem sért határokat sem, megmarad jellemesnek gentlemennek, apránként de csak előre halad szinte észre se veszem úgy hálóz be.


(Ja es nyilván tetszik is kulsőre.)

ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy egy srác ne legyen buta. Randiztam már olyannal is, aki amúgy nagyon jól nézett ki, jófej volt, a szex is működött, de zavart, hogy csak a konditerem érdekli kb a világból.
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#12-es ehhez is egy bizonyos tehetség kell, vagy rámenősség. Ha az első szó után úgy ítélném meg, hogy valaki közömbös irántam, vagy semmi érdeklődést nem mutat, akkor többet felé sem néznék, nemhogy ott lebzseljek körülötte. Tehát akkor én például nálad ezzel már startból elvágnám magam. Szerintem nekem nem is lesz senkim...

#13-as valamit valamiért. Az már tényleg ritkaság számba megy, hogy valaki legyen izmos is, jóképű is, az ágyban is jó meg még művelt is.

ma 19:56
 15/18 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent elértem egyedül, hogy ne akarjam mindezt elveszíteni egy nő miatt. (Új lakás, autó. Anyagi biztonság.) Sajnos elég sok befuccsolt kapcsolatról hallottam ahhoz, hogy ne tanulják másnak a kárán.

Baráti viszonyt szívesen tartok, de a több nem férne bele. Illetve nemtudnám azt sem elképzelni, ha egy csaj élne velem. Tudom mi hol van, minek hol a helye, rend van. A padlóról lehetne enni olyan tisztaság van. Szóval lehet ő sem tudná elviselni a rendmániámat.

Jófejnek tartanak, mert rendes vagyok. Meghallgatok mindenkit, ha tudok tanácsot adok, de igyekszem nem lelkiszemetessé válni, illetve az energiavámpír negatív embereket is kerülöm jó messzire.

Az együttélést csak abban az esetben tudtam volna elképzelni, ha mindent közösen teremtünk meg. Így van értelme.

Ebből kifolyólag a rendmániám mellett az is jellemző rám, hogy túlzottan is bebiztosítom magam, hogy ne érjen váratlan meglepetés.

Persze nem mondom, hogy egykét gyönyörű nő nem tudja elcsavarni a fejem. 2 ilyen nővel találkoztam eddig. Amint megláttam őket mindig fülig ért a szám. Ilyet akaratlanul akkor teszek, ha nagyon tetszenek. Cukorborsók xd

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Senior Séf ***** válasza:
0%
Zenész voltam, 50 éve mi szolgáltattuk a zenét a város egyetlen discojában. Minden szombaton mást cipeltem haza, amíg Czinege elvtárs gépfegyverre nem cserélte a gitáromat.
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

"Az már tényleg ritkaság számba megy, hogy valaki legyen izmos is, jóképű is, az ágyban is jó meg még művelt is."


Pedig lejjebb nem adjuk. Már kuurva unalmas, hogy elvárnak a faszik mindent is, de folyamat magyarázkodnak, hogy miért csak egyetlen dolgot képesek hozni a kapcsolatba.

ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jól teszitek, olyat válasszatok, akit valóban szerettek is, vagy felnéztek rá valamiért.
ma 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!