Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudtál kitűnni a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudtál kitűnni a többi pasi közül?

Figyelt kérdés

Mi az amivel sikerült megfognod egy nőt és végül téged választott a többi kérő közül?

A legutóbbi kapcsolatom óta, ami fél éve ért véget nem ismerkedem abszolút, nem próbálkozom senkinél. Úgy vagyok vele, hogy minek álljak be a sorba ötödiknek-hatodiknak, úgysincs semmi extra bennem amiért engem választana egy csaj, sőt. Egyszerű és hétköznapi ember vagyok, sem gazdag, sem extra jóképű. Minden csaj válogat, mert jelentkezőkből nem szenvednek hiányt.



ma 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Izmos vagyok, valamint mérnök, saját ház, több autó. Viszont nekem sincs csajom ne aggódj, csak szexkapcsolataim. Ennek is van jó oldala.
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az már bőven elég.
ma 17:30
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Hát igen, én is azt látom ha elmegyek valahova hogy elég jó kínálat van kb 18-45 éves korig férfiakból a nőknek. Pedig én is viszonylag izmos vagyok edzek, ápolt vagyok, ház, autó (igaz csak 15 éves) mind megvan. Nem nagyon lehet ma már kitűnni semmivel, azt viszont nagyon jól teszed hogy nem állsz be ötödik-hatodui hódolónak talán akkor lenne jobb a helyzet ha más férfiak is így tennének és nem ész nélkül rámozdulnának minden nőre.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Az én férjem azzal tűnt ki hogy udvarol.
ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Váláskor is ezt mantrázd 🥳
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
És akkor ezt a viselkedést a kapcsoloatban is tartani fogod, vagy te is ilyen baszcsikirály akarsz lenni?
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Én azzal tűnök ki, hogy nem vagyok egy komplexusos marha, aki azt hiszi, hogy a nők fizetés, péniszméret és autómárka alapjám választanak partnert.
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok komplexusos, mert nem szidom ezért a nőket úton-útfélen.

De úgy látom, hogy igazam lehet, ha nincs is senkim. Sok nőnél bepróbálkozni még szerintük is elég nevetséges.

Ezért lennék kíváncsi, hogy a párkapcsolatban élő férfiak mit tudtak előhúzni? Szerintem továbbra is a trendi kinézet és a genetikailag jó külső viszi a prímet, ami alapján választanak a nők. Az egzisztencia inkább a második a sorban. Aki "szegény" de macsó annak akkor is vannak női.

ma 18:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Elóhúztam neked a véleményemet, de nem tetszett. 7# voltam.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Olvastam és nyugtáztam magamban.
ma 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!