Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elévezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elévezni?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, vibrátorra nincs lehetőség, nagyon rég próbálkozom már csiklóval meg ujjazással is

ma 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos kimaradtak a nők az életemből, nekem ezzel az elélvezés témával szerencsére nincsen gondom. Esetleg a vizuális élmények nem segítenek, hogyha valamelyik fiú, férfi látványa felizgat utcán vagy képen, tévében, videóban? Még a szexvideók sem segítenek vagy a fantáziád? Bár tudom, hogy a nőknél ez az egész némileg máshogy van, de ezeken kívül mást nem tudok javasolni.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Se fantázia se képek/videók sem izgatnak fel, valamint a g pontot se találom, azt is rég óta keresem
ma 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 L
ma 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Bűntudatod nincs a maszturbálás miatt?
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!