Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, hogyha engem a gitároz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogyha engem a gitározás jobban vonz mint a csajok? 17/f

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a lányok egyszerűen és nem is tudnék szerelmes lenni. Inkább a zene, gitározás vonz. Azért teszem fel a kérdést mert a korosztályomban már ez gáz... 17/f
2010. nov. 4. 00:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[00:38]

Onnan, hogy M-mel kezdődik a keresztneved. :)

2010. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
00:38 - Nem M-el kezdődik :D
2010. nov. 4. 12:30
 13/19 anonim ***** válasza:
Gitározz nyugodtan,majd ha a wacken színpadán állsz tolongani fognak a szőke lotyók 1 autogrammért :)
2010. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Gondolkozz el a "lányokon" általában.Lehet,hogy nem irántuk érzel vonzalmat. Nem kell kiakadni,nem rögtön vagy meleg, mert ezt mondtam. Csak arra gondoltam,hogy a legtöbben a kérdést sem merik feltenni. Pedig mindenkinek fel kéne.
2010. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Neeeeeem, nem vagyok meleg, ezt tudom. A lányok felé vonzódom, csak nem érdekelnek, mert már elegem van belőlük, és a gitárban több örömöm lelem mint hogy legyen barátnőm.
2010. nov. 6. 11:03
 16/19 anonim ***** válasza:
ha sok csalódás ért, esetleg valami kiskori trauma vagy hasonló akkor még érthető is, ezesetben nem sokára a gitár mellet ott lesznek a "lányok" is
2010. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem csak a csalódások, de azért annyi nem is ért, csak hát nah... 1x voltam igazán szerelmes, az sem jött össze, de szerintem nem ez miatt van, ezen már túltettem magam. Csak unom már az egészet, unom az egész udvarlást, meg az egész kapcsolatosdi dolgot. Nem tudom megmagyarázni miért, csak a hátam közepére sem kívánom most azt a felelősséget, azt hogy eljárjak hogy tudjunk találkozni, meg stb...
2010. nov. 6. 11:20
 18/19 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, semmi gond nincs abból, ha a hobbidnak akarsz most élni! Én sokra becsüllek emiatt! (22/L vagyok) Ne félj, ki fog alakulni a dolog, nem érik mindenki túl korán! Élj most a gitározásnak, majd egyszer eljön az a lány, aki elcsavarja a fejed! És hidd el, nem gáz, ha a csajok nem érdekelnek MÉG... majd fognak! :)
2010. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
jahh semmi gáz én is a hobbimnak élek.. 17/f
2010. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!