Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája egyeseknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája egyeseknek?

Figyelt kérdés

Én magas vagyok 187 cm és 25 éves és még mindig keresem az igazit. Azonban nekem mindig is nagyon ellenszenves volt, amikor egy nő - leginkább az internetes ismerkedés során hozzák fel vagy csak így itt ezen az oldalon ahol 1000 ilyen kérdés van - rá van akaszkodva erre a témára. Az oka ennek az, hogy nálunk édesanyám magasabb mint édesapám, kb 5-6 cm - vagy talán több is - van közöttük. Ez azért nyilván feltűnő.


Nekem ez egy kicsit olyan, mintha ezek az emberek rajtuk gúnyolódnának ezzel, hogy egy férfi nem lehet alacsonyabb egy nőnél? Amúgy nem magamtól jutott most ez eszembe, most beszélgettem egy csajjal és bedobtam témának, hogy "Szerinted számít-e a magasság?". Azt mondta kérdezzek bármit, írtam is, hogy nem kell róla beszélni, ha nem akar. Szerintem azt hitte, hogy alacsony vagyok vagy nem tom és lelépett. De nem mintha nem lett volna már ilyen. Egyszer Bumble-n beszélgettem egy csajjal, az simán felhozta magától a témát, eszembe sem jutott volna arról beszélni és olyan hülyeségeket kezdett el írni, hogy "Miért van ennyi 175 cm körüli férfi?" meg hogy ő nem szereti hogy neki azt kell néznie, hogy most ő a magasabb-e vagy a srác. Azt nem is volt különösebben magas, ha jól emlékszem 173-176 cm körül volt a csaj. Mondjuk ismerkedtem már 185 cm magas nővel is már, de az legalább az exéhez hasonlítgatott és nem azzal volt elfoglalva, hogy én most vajon tényleg olyan magas vagyok-e, mint ahogy azt az én profilomban feltüntettem. Pedig ezt a viselkedést tényleg attól várnám, aki tényleg magas, most 170 cm magasan mit akarsz, hogy nem elég magasak a férfiak? Sosem ez volt ez probléma olyanoknál, akik tényleg magasak voltak, ilyen 180+-ra gondolok.


Nem viccelek, ez tényleg megtörtént velem egyszer. Ne zavarjon, hogy az átlag valami 174-175 cm vagy nem tom, na de nem is az számít. Hanem az, hogy egyébként annyira ellentmondásos is ez nekem, mert én amúgy személyesen ezt sosem tapasztaltam ezt meg, nem mondanám könnyebbnek a dolgomat, mint egy átlagos srácnak van. Nekem ez egy kicsit olyan érzés, mintha direkt keresné benned a hibát és nem is komolyan ismerkedik. Vannak vajon olyanok, akik magasak és hasonlóan éreznek? Nektek mennyire megy az ismerkedés valóban könnyebb ahhoz képest, mintha alacsonyabbak lennétek? Vagy esetleg ennyi kamu profil lenne? Na de azt is nehezen tudom elképzelni, így is több férfi használja a netet ismerkedésre, mint nő, akkor most a férfiak generálnak unalomból női profilokat és válaszolgatnak egymásnak vagy mi?



ma 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de nem is érdekelnek ilyen marhaságok.
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kérdést mindenki utálni fogja.


A nők azért, ahogy róluk írsz.


Az alacsony férfiak azért, mert "magas vagy, mit rinyálsz, ha én ekkora lennék már meghódítottam volna a világot"


A magas férfiak meg leszarják, mert élik az életüket.


Csak mink trollszok vagyunk itt.

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ezen a témán egy kicsit túl sokat gondolkodsz. :)

Ne foglalkozz vele szerintem, hogy kinek mi a preferenciája.

ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: Nehéz nem foglalkozni vele, amikor ilyesmivel találkozol többször is. Magamtól bele sem gondoltam volna jobban ebbe.
ma 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi,az emberek ilyenek,mindenkinek vannak alapok,avagy idealja ,ami nagyjából lefedi,mi tetszik neki. Az,hogy a való élet mit hoz,az más tészta. Látatlanban én is azt mondom,hogy szeretem,ha egy férfi magasabb nálam,de még soha nem is volt olyan párom,aki alacsonyabb,vagy velem egymagas lett volna. De soha nem is volt netről partnerem,az élet hozta így. Most ja neten keresgélnék, valószínűleg én is alapból valamivel magasabb férfiakat preferalnek,mert ez tetszik,ennyi. De ez eleve egy természetellenes válogatás számomra,hogy képek alapján lapozgatok több száz embert naponta. Való életben ha megismernek valakit és vonzó lenne,nem tartana vissza a magassága,ha 1x megfogott. De a netes ismerkedes ilyen,mindenki az alapján valogatz,ami alapján szeretne.. ezzel az erővel bármilyen egyéb külső tényezőt is fel lehetne sorolni,mi miatt nem tetszik valaki. Mert barna a szeme,mert kicsi a melle,nagy a feneke,stb-stb. Ezekről ugyanúgy nem tehet az ember,mint ahogy arról sem,milyen magas. Ez van.
ma 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!