Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell tudnia sütni egy nőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell tudnia sütni egy nőnek?

Figyelt kérdés

Nem szeretek sütni, max leveles tesztabol csinálni valami finomat.

A férfiak elvarjak hogy süssön a nő? Vagy elég ha elmennek cukrászdába sütizni ha edessegre vágynak?


ma 18:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Le se szarjak! 😅 legyél vekony, meg legyen jo segged, és igy ennyi. Ha ez megvan, nem számit az sem, ha egy kattos r*banc vagy!


P.S. tudok sütni, főzni is...jol. senkit nem erdekelt soha

ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12%
Még jó hogy kell...
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
60%

Osztom 11-es véleményemét:soha,senkit sem érdekelt igazából!

Van dekoratív ismerősöm,aki lelki beteg, hisztis, erőszakos, mégis évekig bele volt bolondulva a pasija,úgy, hogy főzni sem tud,sütni valamennyire és hobbyja a műkörmös-kozmetikus kombó.🙊

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

Kit érdekel mit vár el a pasi? Ha sütit akar enni süsse meg vagy vegye meg.

Én nem sütök. Ha ezen múlna vénlány lennék de a második férjem fogyasztom és két gyerekem is van. Nem sütök mert nem tudok és nem is akarok. Amennyi kell azt meg lehet venni. Soha életemben nem sütöttem sütit pedig 44 éves vagyok. Na jó úgy igen hogy anyámmal vagy másokkal együtt, ha velük voltam segítettem, de egyedül még sose, és lehet hogy ez így is marad örök életemre :) Nem közegem a konyha, az is csoda hogy ételt főzök és sütök ha kell, azokat muszáj, de extrákat ne várjon senki. Kitűnő cukrászok és pékek vannak, támogassuk inkább őket a vásárlásainkkal :D

ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%
#14 jó érzés lehet, mikor úgy nyilatkozik rólunk a feleségünk, hogy “második férjemet fogyasztom”. Gondolom jó nagy papucs lehet.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem szempont. Pedig szeretem a süteményeket.
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
Sem a cukrászdához, sem a vízszerelőhöz nem kell gazdagnak lenni. Az már a mélyszegény kategória, aki ennyit sem tud kifizetni.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
#15 kicsit lazulj el és vedd poénnak a "második férjemet fogyasztom"-at. Még mindig viccesebb és értelmesebb mint a szánalmasan picsogó kérdés hogy kell-e tudnunk sütni. Kell a lópikulát. Süssön aki akar. Aki sütit akar enni. Akár nő, akár férfi.
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne elvárás.
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

Te is elvárhatod a férfitől, hogy tudjon sütni.


"de ha nem tud felőlem bányában is dolgozhat ha ennyire emancimanci.."

Mert te ugye ott dolgozol, hülyegyerek?

ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!