Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál ilyen viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál ilyen viselkedés mellett férfiként tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Kezdetleges kapcsolat, de a férfi nagyon anyagias. Van pénze, szóval előfordul, hogy nagyvonalú és elvisz 1-2 helyre, de aztán kb ugyanazt elvárja tőled is. Folyton a pénztárcádban “turkál”, kérdezget a fizetésedről, a megtakarításaidról, aztán amint kiderül, hogy neked esetleg több van, mint neki, elkezd rámenős lenni, hogy vidd el xy helyre. Jó persze, belefér, elviszed, nagyjából kb mindig egálban vagytok, egyszer ő visz valahova, egyszer meg te őt. Később jön a következő ötlete, hogy látja neked van egy Playstation5-öd, hadd kérje már kölcsön. Amikor azt válaszolod, hogy megengedheti magának, akkor miért nem vesz inkább, elkezd azzal támadni, hogy irigy vagy és te amúgy sem használod ki, add már oda neki kölcsönbe. Következő ötlete, hogy hadd költözzön be a saját lakásodba, hogy neki ne kelljen albérletet fizetnie. Mindezt egy 1 hónapos kapcsolatban.

Ti mit gondoltok, nem szánalmas ez a viselkedés, hogy férfiként a nő hátán akar felkapaszkodni? Van ennek egyáltalán így értelme?

27-28 éves korosztály



ma 16:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Következő ötlete meg majd az lesz, hogy adjam neki oda a fél vesémet, úgyis 2 van belőle, mit vagyok irigy.
ma 16:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek ismerkedsz még vele?
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grizesteszta ***** válasza:
70%
Kérdező, itt nem az a lényeg, hogy tudnék-e férfiként nézni rá... ez a viselkedés akkor is idegesítő lenne, ha rokon vagy barátnő csinálná. Én egyszer szép nyugodtan elmesélném neki, hogy mi balom van ezzel, miért nem tetszik, majd meghallgatnám a választ, aztán elköszönnék és hazamennék. És csak akkor lenne folytatás, ha ő jelentkezne. Sokat elárul ám az, hogy ilyenkor a másik hogyan reagál akkor rögtön ill. később, ha már lenyugodott és átgondolta.
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a nemisége a kérdés, hanem az, hogy egy érzelmileg alulfejlett, pénzéhes hülye.
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nemek sem számítanak, ez off.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: dobd ki.
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üzletként tekint a kapcsolatra, ami elég rémisztő. Én hagynám a pcsába az ilyen hülyét.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!