Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kor a lélektani határ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor a lélektani határ?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy egy beláposodott, monoton hosszú házassagból/kapcsolatból kilépj ês új életet kezdj középkorú, negyvenes nőként?

Persze a kérdésbe beleértendő a "szerinted", csak úgy nem engedi kiírni.

Szóval szerinted van ilyen, tehát mondjuk 45 fölött már inkabb törődj bele, hogy ilyen a kapcsolat, vagy érdemes lépni ilyenkor is?

(A kapcsolat megjavításához a masik fél aktivitása is kellene, ami sajnos nincs meg.)


ma 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 4 vsgyok, és nem merek kilepni. Mar B oldal... egyedul maradnék... évek ota utal, haragszik ram, szex sincs... de megsem merek kilépnk
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor kilépnék, talán 80 évesen már nem, mert minek, legalább ha meghalok, ott a másik hogy hívja a halottaskocsit, ne a hangyák egyenek meg. De 45 évesen azért van az ember előtt még ~30 év, szenvedni akarsz 30 évet? :D
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintwm nincs ilyen életkor. Ez elhatározás kérdése.
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én bármikor kilépnék, de nekem nincs gyerekem, és fiatalos vagyok.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Reálisan és tárgyilagosan nézve:

Attól függ, hogy miért akarsz kilépni. Ha azért, mert jobbat keresnél, valaki mást, aki mellett boldogabb vagy, akkor ne válj el. Erre nagyon kicsi az esély, még ha nem is nulla, és aztán bánnád egy életen át, hogy eldobták azt a keveset, ami volt.

Ha azért akarsz válni, mert úgy érzed, hogy ennél egyedül is jobb, vele már semmi esetre nem tudsz együtt élni, akkor válj el. Szinglinek lenni nem egyenlő a magánnyal, lehetsz még boldog. Aztán új kapcsolat vagy jön, vagy nem.

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyesmi.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!