Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi a lélektani határ,...

Mennyi a lélektani határ, amennyi pénzt kiadnál egy minőségi parfümre? Inkább legyen drágább, de nagyon tartós, vagy olcsó?

Figyelt kérdés
2023. dec. 22. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre semennyire nem érdekelnek a parfümök, sosem vettem magamnak, mindet kaptam, amiket kb szökőévente (kb ünnepekkor) használok.
2023. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kilencven százalékban én is kaptam. Van minőségi is, olcsóbb is. Van is egy ami tetszik de hiába dolgozom, mikor megláttam az árát, majdnem elájultam
2023. dec. 22. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:

50 ezer. Talán egyszer rászánom magam.

A parfümjeim inkább olcsóbbak, de most az abszolút kedvenc a Britney Fantasy. Szerintem nagyon tartós. Előtte Charlie Blue-t használtam, az nem volt tartós sajnos, viszont az illatát nagyon szerettem.

Egy drága parfümöt vettem, ez a Chanel Mademoiselle Intense. Ezt alkalmakkor használom csak. 2020-ban vettem 28 ezer forintért egy 30 ml-set.

Apától kaptam egyszer egy 30 ml-s Versace Bright Crystal Absolu parfümöt.

2023. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok nő, ajándékba pedig max 5 ezer amit hajlandó lennék rászánni.
2023. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 60 ezer. De ritkán veszek nagy kiszerelésben parfümöt, mert rengeteg van, amit szeretek. Viszont, ha az összesből vennék 100 ml üveget, az örökkévalóságig sem használnám el.
2023. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Inkább a minőségre fektetem a hangsúlyt, nem a mennyiségre.

Hosszú távon olcsóbb, ha beruházok 2-3 drágább illatra, de azokat 3 év alatt használom el, mintha havonta újra kéne vennem valami silány, alsó polcos löttyöt.

2023. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
20.000 35/F
2023. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy olyan €100-€120 eurót én is kiadnék parfümre, ha NAGYON tetszene az illata. De szerencsére nem használok parfümöt.
2023. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Parfümökben menthetetlenül megrekedtem a kommersz, designer vonalon. Tudom, hogy a niche illatok elvileg jobb minőségűek, de nekem nem ízlenek amiket eddig szagoltam, meg olyan sokat nem is adnék igazság szerint értük. Lb olyan 40.000/30ml a lélektani határom. De nem szoktam venni mert dolgoztam parfümériában és annyi parfümöt felhalmoztam hogy soha nem fog elfogyni. Néha már-már elcsábulnék ha kijön egy újdonság, de tudom hogy nem szabad. Rám fog romlani az is ami van.
2023. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!