Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi és egy nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi és egy nő között nagy a korkülönbség (pl. 15 év van köztük és a férfi az idősebb) az mennyire gáz?

Figyelt kérdés
ma 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szubjektív.
ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Szeretik egymást?

Akkor kit érdekel...

ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem pont van egy férfi, aki 14 évvel idősebb nálam, és többet szeretne, de engem zavar, mert úgy néz ki mintha az apám lenne. Nem tudok rá úgy nézni mint férfira. De rajta eléggé látszik is a kor, 50 felett van, lehet hogy ha nem látszik annyira az nem olyan gáz..
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Kinek mi fér bele. Engem nem érdekel, nem ítélek el semmilyen párt. A boldogság a lényeg.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Mindenki azzal van akivel akar, az igényeitől, ízlésétől függően. Nekem, a saját életembe nem férne ez bele, nem akarnék ilyen kapcsolatot, ezért soha nem is volt. Egyáltalán Nem jönnek be már a 8-10 évvel idősebb férfiak sem, Jobban szeretem a kisebb korkülönbséget, max 5 év+-. Más magánélete pedig nem tartozik rám.

A sógornőm pl tavaly nyáron egy 22 évvel öregebb, elvált, gyerekes palihoz ment hozzá 26 évesen. Én például ezt nem tennèm,( csak olyannal szerettem volna házasságban élni aki csak velem kötötte össze így az életét, és nincs+ nem akar gyereket sem, és nagyobb eséllyel együtt öregszünk meg). de ez az ő élete, Az ő dolga. Nekik sok boldogságot kívánok.

Köztünk a férjemmel 3,5 év van, az én javamra. Minket nem zavar, más vélemènye pedig nem érdekel.

Szóval az a " gáz" amit annak tartasz, vagy nem tartasz, a saját életedben. Másé meg magánügy. Ahhoz másnak nincs köze.

ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Én mindig lenéztem az ilyen palikat, akik ennyivel fiatalabb nőre mennek rá.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mások kapcsolatában semmit nem tartok gáznak, mert nem érdekel mások kapcsolata.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam egy 60 éves faszival jött össze.

Most 26 éves,feleségül is ment hozzá, van most már 2 közös gyerekük.

A faszi idősebb a lány szüleinél is.

ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Neki ezek szerint Van az a pénz, amiért megedzi a gyomrát ehhez.
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#

Az a durva, hogy nem is gazdag a faszi.

Sima gyári melós,biciklivel jár és hiányzik több foga is.

ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!