Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érint állandóan meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érint állandóan meg egy férfi, aki barátként gondol rám, van párja, és nagyon jól néz ki, nincs rám szorulva, egészen biztos?

Figyelt kérdés
Férfiakat nem érint meg beszélgetés közben, nők őt viszont rendszeresen szokták ( felkar simi, vállra tett kéz), konkrétan nem emlékszem, hogy más nőre is így rátenné a kezét, ahogy rám,de kizártnak tartom, hogy csak engem érintgetne, ha nem is látom. Miért csinálja? (én sosem érek hozzá). Milyen formában kérjem meg, hogy ne érjen hozzám úgy, hogy tökéletesen megmaradjon a jó viszony? Ne személyes elutasításnak élje meg? Amúgy is azért nem akarom, hogy hozzám érjen, mert túl jó pasi és hat rám, és ez az, amit egyáltalán nem szeretnék. Egyszer régen felkínalkozott nekem viccből, amit felháborodottan visszautasítottam és utána nem mert jó ideig a szemembe nézni. - ezt az előzményt még hozzafűzném😃

ma 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Honnan veszed hogy kiröhöf a hatad mögött?
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Vannak olyanok, akik ezt nevetségesnek tarthatják, de én ezeket az embereket szóra sem méltatom. Nem tehetsz róla, hogy tetszik neked, természetes dolog. Mi nevetséges lenne ezen?

Azt mondod, baráti viszonyban vagytok,tehát kellene annyira ismerned, hogy ő normális ember, vagy egy bunkó f.sz. Azok csinálnak ebből esetleg témát, hogy haha, na a kis nyomi teljesen rám van gerjedve, hát mégis mit gondol magáról?

De nem is értem, miért érdekel a véleménye egyébként. Barátnője van és mégis téged tapicskol, szerinted ez oké? Mert szerintem nem. Szerinted fontos ezekután a véleménye? Szerintem nem.

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem "barátkoznék" vele ha tetszik és főleg párja van, az csak az i betűn a pont, hogy kéretlenül taperol és te hagyod neki. Ha így folytatod hamarosan nemcsak a kezeivel fog taperolni és szenvedhetsz, hogy csak ágyra vagy jó, vagy elhagyja a párját, de téged is megcsal mint őt. Nem jó belefolyni ilyen "barátságokba". Amúgy ha látja, hogy viszket rá nem fog téged többre tartani mint egy plusz lyukat. Induljunk ki csak abból, hogy szó nélkül fogdos, a tisztelet hiányát jelzi és ha neked annak ellenére bejön nagyon nem smakkol nálad az önértékelés/önbecsülés...
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

"kerülöm, amennyire tudom"

Miért kéne kerülni, ha baráti a viszony?

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Az egóját feldobhatod, vagy megtart téged talonba.

De az 100%, hogy a partnerét csalja mint a pinty.

Te csak a következő szerető lennél, vagy az egyik a többi közül. Semmi pénzért nem fogja kidobni a barátnőt hiszen biztos pontot jelent. Te pedig egy utolsó luvnya vagy ha lefekszel vele, vagy smárolsz.

Már rég tudatni illett volna a barátnőt, hogy szexre felajánlkozott a barátja. De te inkább hagyod neki, hogy simogasson. Majd rá fogsz fázni, te bajod! :DDD

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
13 semmi ilyenről nincs szó, hogy ágyra mennék vele. Nyíltan, hangosan, nem nevetve visszautasítottam az ilyen felhívását és komolyan is vette, mert utána nem mert a szemembe nézni jó ideig. Nem vihancolok előtte, nem így kell ezt elképzelni. Együtt dolgozunk, sokan egy baráti tarsaságban is vagyunk a munkahelyről, itt baratságos légkört meg kell őrizni, azt még megmondom neki, hogy ne érintsen meg, mert nem szeretem és kész.
ma 13:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!