Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érint állandóan meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érint állandóan meg egy férfi, aki barátként gondol rám, van párja, és nagyon jól néz ki, nincs rám szorulva, egészen biztos?

Figyelt kérdés
Férfiakat nem érint meg beszélgetés közben, nők őt viszont rendszeresen szokták ( felkar simi, vállra tett kéz), konkrétan nem emlékszem, hogy más nőre is így rátenné a kezét, ahogy rám,de kizártnak tartom, hogy csak engem érintgetne, ha nem is látom. Miért csinálja? (én sosem érek hozzá). Milyen formában kérjem meg, hogy ne érjen hozzám úgy, hogy tökéletesen megmaradjon a jó viszony? Ne személyes elutasításnak élje meg? Amúgy is azért nem akarom, hogy hozzám érjen, mert túl jó pasi és hat rám, és ez az, amit egyáltalán nem szeretnék. Egyszer régen felkínalkozott nekem viccből, amit felháborodottan visszautasítottam és utána nem mert jó ideig a szemembe nézni. - ezt az előzményt még hozzafűzném😃

ma 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert ösztönlények. Nem tudnak uralkodni magukon ha valaki megtetszik nekik a közelükben.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Már miért ne kérhetnéd meg és kit érdekel, mit gondol? Bocsi, de a páromon kívül engem senki ne taperoljon...

Ha meg neked bejön a helyzet, akkor hagyjad, csak ne kínlódj itt.

ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem jön be a helyzet, ezt nyilvanvalóan leírtam. Hogy kérjem meg őt, milyen mondattal, ez a kérdésem?
ma 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy a másik mit reagál, ha te azt sugárzod ki feléje, hogy kivánod, még ha tagadod is.

Ebből kifolyólag ő érzékeli ezt a jelet amit kisugárzol feléje. Tehát nem a másikat kell leállitani semmilyen kérdéssel, hanem magadat kell rendbe tenni, érted-e?

ha nem irj!

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

,,túl jó pasi és hat rám"...

Szerintem pedig bejön neked ő is meg a helyzet is, csak zavar, hogy barátnője van és nem akarsz ebbe így belemenni. Tökre megértem, csak ne tagadd, hogy amúgy bejön a közeledése.

A megmondást meg nem kell túlgondolni. Ha legközelebb hozzádér, megmondod, hogy ne tapizz már amúgy állandóan, köszi.

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4. HM lehet benne valami, csak ezt tudatosan nem tudom leallítani, csak uralni valamennyire, hogy nem mutatom ki, amennyire rajtam áll. Tehát kerülöm, amennyire tudom, nem bókolok neki, stb. Hogy lehet egy ilyen vonzalmat teljesen megszüntetni úgy, hogy ne tudjon ilyen jeleket fogni tőlem?
ma 12:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 4-es vagyok, hanem az 5-ös. Sajnos ezt már elrontottad, mert már rég levágta, hogy bejön neked. Ha csak nem fogsz magadnak egy pasit gyorsan, vagy kerülsz ki a társaságából, kb veszett ügy.

Már az elején tartanod kellett volna magad..

Persze van, amit az ember nem tud uralni, pl mosoly kiül az arcodra, ha meglátod meg megnevettet, de a többi reakciódat azért kordában lehet tartani és semlegesen viselkedni vele.

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nevetésnél többet biztos, hogy nem csináltam. És azt sem a közeledésére. Azon sosem vihogtam, max a beszédeinken, amik egyéb témájúak voltak,de mindenkivel úgy beszélek. Amennyire lehet, kerülöm, ennél jobban nem lehetséges. Bepasizas ezt nem oldja meg. Legközelebb, ha megérint, beszélek vele, hogy ne érjen hozzám egyáltalán. Amit egyikőtök sem írt: ez az ember szórakozik velem, rajtam röhög a hátam mögött, mert hat rám? Felnőtt emberek képesek erre az egójuk miatt?
ma 13:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Igaza van a4-5-nek.

Ugyan így jártam csak pepitában, most már csak az maradt hogy megkéred ne csinálja ezt, ha megkerdezi miért akkor elmondos nwki az okát. Ha értelmes felnött akkor meg fogja értwni

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

lehet egy trófea is neki, mindenképpen az önbizalmad nincs a helyén, és bármit megtehet egy ilyen ember a másikkal akit az érzelmei irányitanak..

játszik veled ez biztos, nem őszinte! legyél óvatos, manipulativ személyiség

ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!